Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Pražská junior beachliga - 7. kolo / Praha Ládví


kategorie: Juniorky
6. 4. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
2 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 35.60 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 35.60
3 Klára Toušková Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 31.70 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 31.70
4 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 28.20 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 28.20
5 Michaela Kaňová Beachklub Ládví z.s. 25.10 Eliška Soejonová Beachklub Ládví z.s. 25.10
5 Linda Francová SK HAMR, z.s. 25.10 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 25.10
7 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 19.80 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 19.80
7 Magda Pavlíková Beachpoint z. s. 19.80 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 19.80
9 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 15.60 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 15.60
9 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 0 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 0
11 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.20 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.20
11 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.20 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.20
13 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.60 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.60
14 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 8.50 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 8.50
15 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50
16 Barbora Janebová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.60 Katka Báčová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.60
17 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 15.60 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 15.60
18 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 13.80 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 13.80
19 Michala Vodová Beachklub Ládví z.s. 0 Josefína Vodová Beachklub Ládví z.s. 0
20 Barbora Hypšová SK HAMR, z.s. 10.80 Natálie Holubová SK HAMR, z.s. 10.80
© ČVS 2015-2018