Notice: Undefined index: in /home/cvf/www2/front-end.php on line 120

Notice: Undefined index: megamenu_dotace in /home/cvf/www2/front-end.php on line 122

Notice: Undefined index: megamenu_dotace in /home/cvf/www2/front-end.php on line 122

Notice: Undefined index: megamenu_dotace in /home/cvf/www2/front-end.php on line 122
 

UNIQA Mistrovství České republiky do 22 let / Pňov - Předhradí

8. 6. 2019 - 9. 6. 2019

Turnaj je určen hráčkám věkové kategorie U22, tj. narozeným 1. 1. 1998 a později.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1b3mE2u7x0zaDi8oYgzdMWlEGsemoM5YJmSjhwGlaxAk/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachklub Ládví z.s. 40.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 40.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Miroslava Dunárová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
3 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 28.00 Tereza Francová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Kylie Neuschaeferová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 24.00
7 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00 Františka Skalická Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 20.00
7 Tereza Baláková TJ OP Prostějov 20.00 Lucie Pokorná Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 20.00
9 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 16.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 16.00
9 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 16.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 16.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 16.00
9 Michaela Brunclíková Beach Service club z.s. 16.00 Aneta Cihlářová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
13 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 12.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šídlová Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 12.00
13 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 12.00 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 12.00
13 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 12.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018