Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Tipsport Beach Series Český pohár 3* / Litoměřice


kategorie: Ženy
30. 5. 2020 - 31. 5. 2020

OPRAVENÝ online rozpis utkání a výsledky zde: https://bit.ly/2zwU1ib

Kvalifikace je modelem Q12-2KO.

-----------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 27. 5. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00.

Poznámka 23. 5. 2020:

Byla změněna kategorie turnaje - nově Český pohár 3*.

Poznámka 17. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

 

Startovní listina

# Jméno Oddíl Jméno Oddíl Body Poznámka DK
Hlavní soutěž
1 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 9450
2 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 5264
3 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2531
4 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1841
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. Daniela Resová Beachclub Strahov, z.s. 1244.1
6 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 1048
7 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 862.5
8 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 810
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 772
10 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. Tereza Francová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 528.25
11 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek Klára Šrámková Beach Service club z.s. 458.01
12 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 442.9
13 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 395.25
14 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 395
15 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek Klára Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 382.8
16 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 356.45
17 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 115.66 DKP
18 Veronika Koťová Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice Kateřina Drábková Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 60 DKP
Kvalifikace
19 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Simona Janečková VK Brno, z.s. 390.15 DKP pouze z technických důvodů DKP
20 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 340 dvojí přihlášení (LP a ČP)
21 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Iveta Miranda SVK 277.65 dvojí přihlášení (LP a ČP)
22 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. Beáta Ročková Beach Service club z.s. 240.5
23 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 231.17 dvojí přihlášení (LP a ČP)
24 Tereza Perušičová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Valentýna Hynková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 204.79 dvojí přihlášení (LP a ČP)
25 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 204.25 Hráčka 1 dvojí přihlášení (ČP a LP)
26 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 183.6 dvojí přihlášení (ČPm a ČPd)
27 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 172.5 dvojí přihlášení (LP a ČP)
28 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 82.67 dvojí přihlášení (LP a ČP)
29 Pavlína Šimáňová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. Lucie Kalhousová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0
* - Divoká karta
© ČVS 2015-2018