Kadetský pohár (celostátní) / Vratislavice


kategorie: Kadetky
21. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2UXoGfJ

-----------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 15. 6. 2020:

Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.

Poznámka 10. 6. 2020:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu ve 12:00.

Poznámka 10. 6. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Žaneta Foxová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00 Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00
2 Mariana Tomasová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 54.00 Kristýna Průšová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 54.00
3 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 48.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
4 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 42.00 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 42.00
5 Andrea Fabikovičová VK Prostějov, spolek 36.00 Caroline Formánková VK Dukla Liberec 36.00
5 Adéla Petříková Beachklub Ládví z.s. 36.00 Nicol Selicharová Beachklub Ládví z.s. 36.00
5 Adéla Nečesaná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Barbora Márová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 36.00
5 Veronika Laušmanová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Tereza Novotná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
9 Michaela Cyrani VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Lucie Knoblochová VK Lvi Praha, z.s. 24.00
9 Sofia Thorová Prague beach team, z.s. 24.00 Petra Schwarzová Prague beach team, z.s. 24.00
9 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 24.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 24.00
9 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Mariana Ďuroňová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 18.00 Natálie Ďuroňová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 18.00
13 Nicole Krutilová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Adéla Štorková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 18.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 18.00
13 Jasmína Herešová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 18.00 Nela Rychnová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 18.00
17 Lucie Švestková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Jana Fantová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Barbora Malivánková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Valentýna Malcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Vivienne Töre Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Barbora Langová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Sára Císařová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Ela Votočková Beach Service club z.s. 12.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 12.00
25 Anna Daňhelová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 6.00 Julie Dousková Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 6.00
25 Klára Beránková Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 6.00 Ella Sedlaříková Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 6.00
25 Barbora Řechtáčková Prague beach team, z.s. 6.00 Nela Kučerová Prague beach team, z.s. 6.00
25 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 6.00 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 6.00
25 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 6.00 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 6.00
25 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Amálie Kohlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
© ČVS 2015-2018