Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
 

Tipsport Beach Series Český pohár 3* / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Ženy
20. 6. 2020 - 21. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3fDWFC4

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TIPSPORT BEACH SERIES: https://bit.ly/3czm7qu

---------------------------------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 20. 6. 2020:

Harmonogram aktualizován.

Poznámka 17. 6. 2020:

Po dohodě s pořadatelem byla kvalifikace rozšířena na kapacitu 24 týmů. Pravděpodobný systém kvalifikace bude playoff pro 24 týmů na 1 prohru o 6 postupových míst. Pokud v termínu nasazení do kvalifikace bude v kvalifikace 16 a méně týmů, bude se hrát systém Q16-KO. Kvalifikace bude zahájena v 14:00 na 3 hracích kurtech na pohlaví.

Poznámka 15. 6. 2020:

Mezi přílohy byl nahrán předběžný harmonogram hlavní soutěže.

Poznámka 13. 6. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 120.00 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 120.00
2 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00
3 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 96.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 96.00
4 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 84.00 Anna Pospíšilová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 84.00
5 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 72.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 72.00
5 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 72.00
5 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 72.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 72.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Lucie Kalhousová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 72.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 48.00 Kristýna Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 48.00
9 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00
9 Tereza Francová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 48.00 Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 48.00
17 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00
17 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 24.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 24.00
17 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
17 Jana Šimanicová SVK 24.00 Barbora Tokošová SVK 24.00
17 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
17 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Barbora Klánová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
17 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Klára Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
25 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 12.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 12.00
27 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 6.00 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 6.00
27 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 6.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 6.00
27 Petra Píclová SK HAMR, z.s. 6.00 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 6.00
27 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 6.00
27 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
27 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 6.00 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 6.00
27 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 6.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
27 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 6.00 Anna Přibylová Volejbal Přerov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018