Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
 

Kadetský pohár (celostátní) / Opava (Kylešovice)


kategorie: Kadeti
27. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2ZfYaj0

----------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 31. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 60.00 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 60.00
2 Tomáš Křenek VK Brno, z.s. 54.00 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 54.00
3 Jan Mrověc Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00 Jakub Krejčíček Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00
4 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 42.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 42.00
5 David Westphal Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 36.00 Michal Háger Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 36.00
5 Štěpán Míček Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Jakub Sztolarik Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 36.00
5 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 36.00 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 36.00
5 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 36.00 Richard Čermák VK Lvi Praha, z.s. 36.00
9 Daniel Smolka Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Petr Žídek Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Filip Joza Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 24.00 Daniel Waclaw Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 24.00
9 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Ondřej Poloch Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Daniel Lebeda Happy Sport Opava, z.s. 24.00
13 Antonín Klimeš TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 18.00 Tomáš Wozar TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 18.00
13 Robin Ploskonka Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Matěj Šindler Happy Sport Opava, z.s. 18.00
13 Vojtěch Elbel Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Tomáš Lebeda Happy Sport Opava, z.s. 18.00
13 Jiří Jehlička Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 18.00 Radek Beneš Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018