Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
 

Kadetský pohár (celostátní) / Opava (Happy Sport)


kategorie: Kadetky
28. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2BLprlG

----------------------------------------------

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 23. 6. 2020:

Kvalifikace rozšířena na 18 týmů. Zahájení kvalifikace v 13:00.

Poznámka 31. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Márová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00 Anna Pavelková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00
2 Žaneta Foxová Studio Sport z.s. 54.00 Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Adéla Nečesaná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Kateřina Pavelková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
5 Soňa Babušková Beach Volleyball Karviná, z.s. 36.00 Beata Böhmová VK Karviná, z.s. 36.00
5 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Valentýna Malcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Veronika Laušmanová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Tereza Novotná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
5 Tereza Hudečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Barbora Rudická Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
9 Adéla Adamcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Julie Kuncová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 24.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 24.00
9 Nela Sudová Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
13 Amálie Kohlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Mila Stanojkovič Školní sportovní klub Bílovec,z.s. 18.00
13 Tina Kališová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Denisa Králíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Alexandra Pokorná TJ Krnov 18.00 Carolína Kroutilová Happy Sport Opava, z.s. 18.00
17 Eliška Mohylová VO Slezská Orlice, z.s. 12.00 Kateřina Lisá VO Slezská Orlice, z.s. 12.00
17 Andrea Fabikovičová VK Prostějov, spolek 12.00 Caroline Formánková Vavřinec Kladno o.s. 12.00
17 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Anna Ševčíková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Lucie Švestková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Jana Fantová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Gabriela Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Jana Smolková Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Hana Jedličková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Lucie Kesselgruberová Happy Sport Opava, z.s. 12.00
25 Denisa Mališová VO Slezská Orlice, z.s. 6.00 Ivana Pokorná VO Slezská Orlice, z.s. 6.00
25 Natálie Suchoňová VO Slezská Orlice, z.s. 6.00 Tereza Ulmannová VO Slezská Orlice, z.s. 6.00
25 Daniela Šrámková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 6.00 Nela Gebauerová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 6.00
25 Nikol Schröterová Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Lucie Glombová Happy Sport Opava, z.s. 6.00
25 Sabina Kratochvílová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
© ČVS 2015-2018