Český pohár (oblastní) / Doubravice


kategorie: Juniorky
27. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2Vivo0a

-----------------------------------------------------------

Poznamka 26. 6. 2020:

Spravny telefon na poradatele Ondreje Koldera je 774585640.

Poznámka 22. 6. 2020:
Kvalifikace má rozšířenou kapacitu na 18 týmů. Kvalifikace bude zahájena v 14:00 na 4 hracích kurtech.

Poznamka 21. 6. 2020:

Je zakazano se prihlasit na oba turnaje juniorek, ktere se o vikendu konaji.

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 16. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Nikola Hanzelková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 28.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 28.00
5 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
5 Veronika Laušmanová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Tereza Novotná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
5 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 24.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 24.00
9 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Kristýna Průšová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 16.00 Mariana Tomasová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 16.00
9 Klára Selicharová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 16.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 16.00
9 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 16.00 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 16.00
13 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 12.00
13 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 12.00
13 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Nela Tobiášová PKBVA, z.s. 12.00
13 Žaneta Foxová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
17 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 8.00 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 8.00
17 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Veronika Grančaiová Volejbal Přerov, z.s. 8.00 Lucie Grančaiová Volejbal Přerov, z.s. 8.00
17 Adéla Nečesaná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 8.00 Kateřina Pavelková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 8.00
17 Nela Sudová Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 8.00
17 Rozálie Pařenicová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
23 Nikola Čepáková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 4.00 Andrea Krčová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 4.00
23 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 4.00 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 4.00
23 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 4.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 4.00
23 Barbora Márová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 4.00 Anna Pavelková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 4.00
23 Agáta Papoušková Beachpoint z. s. 4.00 Amálie Papoušková Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. 4.00
23 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 4.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018