Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
 

Český pohár (oblastní) / Karlovy Vary


kategorie: Juniorky
28. 6. 2020

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/31h7AxD

---------------------------------------------------------

Poznamky 23. 6.:

Kvalifikace bylo rozsirena na max. 18 tymu. Kvalifikace zacne ve 14:00 na 4 hracich kurtech.

Poznamky 21. 6.:

Je zakazano se prihlasit na oba turnaje juniorek, ktere se konaji ve stejny vikend.

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 7. 6. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 40.00 Lenka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 40.00
2 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 36.00
3 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 32.00 Tereza Košinárová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 32.00
4 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 28.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 28.00
4 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 28.00 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 28.00
5 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
5 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 24.00 Karla Poloučková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
5 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 24.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 24.00
9 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 16.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
9 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 16.00 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 16.00
9 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 16.00 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 16.00
13 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.00 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00
13 Adéla Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 12.00 Eliška Kneiflová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 12.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 12.00 Ela Votočková Beach Service club z.s. 12.00
17 Lucie Kubelková SK HAMR, z.s. 8.00 Veronika Hrušková SK HAMR, z.s. 8.00
17 Veronika Mrázková Beachklub Ládví z.s. 8.00 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 8.00
17 Emy Maivald Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Michaela Bártová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 8.00
17 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 8.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 8.00
17 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Barbora Klánová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00 Adéla Landlová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
23 Michaela Staňková Beachklub Ládví z.s. 4.00 Markéta Entlicherová Beachklub Ládví z.s. 4.00
23 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 4.00
23 Veronika Mokrá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 4.00 Mariam Enan Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 4.00
© ČVS 2015-2018