Český pohár 1* / Opava (Happy Sport)


kategorie: Ženy
11. 7. 2020 - 12. 7. 2020

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1OkxO_dY4v5lKMd6XX0nQTC4VOD5csLncUKrB5vlWqFc/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 9. 7. 2020:

Kvaliifikace bude zahájena až v pátek v 15:00. / The qualification start is postponed to 15.00 on Friday.

Poznámka 8. 7. 2020:

Kvaliifikace bude zahájena v pátek v 14:00. / The qualification will start on Friday at 14.00.

Poznámka 29. 6. 2020:
Před svým prvním utkáním odevzdá každý hráč pořadateli čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vzor dokumentu je v příloze turnaje.
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 70.00
2 Eva Eleková SVK 63.00 Ľubica Šipošová SVK 63.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 56.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 56.00
4 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 49.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Daniela Resová Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00
5 Jana Fixová VK Dukla Liberec 42.00 Klára Selicharová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 42.00
5 Jana Šimanicová SVK 42.00 Barbora Tokošová SVK 42.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 28.00 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Silvia Poszmiková SVK 28.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 28.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 28.00
9 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Tereza Francová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 28.00 Klára Faltínová VK Brno, z.s. 28.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 28.00
9 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 28.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 28.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 14.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 14.00
17 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00
17 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 14.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 14.00
17 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 14.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 14.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 14.00
17 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 14.00
17 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 14.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00
17 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 14.00
25 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 7.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 7.00
25 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 7.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 7.00
25 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 7.00 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 7.00
25 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 7.00 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 7.00
25 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
25 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 7.00 Alexandra Pokorná Happy Sport Opava, z.s. 7.00
25 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 7.00 Kateřina Kuníková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 7.00
33 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.50 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 3.50
33 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 3.50 Nela Sudová Happy Sport Opava, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018