Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Střešovice)


kategorie: Junioři
28. 6. 2020

 

online vysledky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1E-8DOCaSqzgbR5orVrdnRAdeSLxGbgQdzfL1UMHw-_s/edit?usp=sharing


 

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznamka 25. 6.:

Kvalifikace bude zahajena v 14:00.

Poznámka 30. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 60.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 54.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 54.00
3 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 48.00 Václav Kůrka "SK Prosek Praha" 48.00
4 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 42.00 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 42.00
5 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 36.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 36.00
5 Jan Beran Beach Service club z.s. 36.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 36.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 36.00 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 36.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 36.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 36.00
9 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 24.00 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 24.00
9 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Matyáš Martinovič Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
13 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 18.00 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 18.00
13 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Lukáš Koldovský TJ Orion Praha, z.s. 18.00
13 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Daniel Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
9 František Mlejnecký Beachklub Ládví z.s. 24.00 Michal Dvořáček "SK Prosek Praha" 24.00
17 Marek Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 12.00
17 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Matyáš Malý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Filip Zídek Prague beach team, z.s. 12.00 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 12.00
17 Šimon Beránek Prague beach team, z.s. 12.00 Daniel Knapek Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 12.00 Tomáš Kiša Volejbalový klub Ostrava, z.s. 12.00
23 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Filip Weinreb Beachclub Strahov, z.s. 6.00
23 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
23 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 6.00
23 Jan Pešek Beach Service club z.s. 6.00 Jan Marek Beach Service club z.s. 6.00
23 Adam Votoček Beach Service club z.s. 6.00 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018