USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
12. 9. 2020 - 13. 9. 2020

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ: https://bit.ly/2GTo46U

Turnaj se odehraj jako jednodenní! Turnaj bude rozehraný na 4 kurtech.

----------------------------------------------------------------

Poznámka 11. 9. 2020:

Pokud bude v uzávěrce nasazení přihlášeno 16 a méně týmů, bude turnaje jednodenní a bude se hrát v sobotu modelem H16-modskup-1KO s pevným nasazením playoff. 

 

Poznámka 31. 8. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Knobloch Prague beach team, z.s. 40.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 36.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 36.00
3 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 32.00
4 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 28.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 28.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 24.00 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 24.00
5 Jan Štefko Volejbal Ostrava, s.r.o. 24.00 Jakub Smetana VK Polanka nad Odrou, z.s. 24.00
5 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 24.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 24.00
5 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 24.00 Dominik Šesták TJ Slavoj Pacov 24.00
9 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 16.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 16.00
9 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 16.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 16.00
9 Matěj Pražan TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 16.00
13 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 12.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 12.00
13 Radoslav Doležal TJ Jičín z.s. 12.00 Lukáš Havlíček Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 12.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018