Pískomil Letní pohár / Olomouc


kategorie: Muži
25. 6. 2016 - 26. 6. 2016

update 15/6 

  • v případě velkého zájmu o turnaj bude v úterý 21/6 rozhodnuto o navýšení kapacity hlavní soutěže na 24 dvojic

update 21/6

  • hlavní soutěž se bude hrát systémem M24, tj. pro 24 dvojic, kvalifikace zůstává pro 16
  • začátek páteční kvalifikace 13:00
online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Martin Klapal Volejbal Brno, a.s. 36.00 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 36.00
3 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 32.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 32.00
4 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 24.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 24.00
7 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 20.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00
7 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 20.00
9 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 16.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 16.00
9 Viktor Lípa Volejbalové sdružení Drásov 16.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 16.00
9 Petr Sedláček 16.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00
9 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 16.00 David Hroníček Prague beach team, z.s. 16.00
13 Tomáš Matýšek SK Kojetín 2016, z.s. 12.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 12.00
13 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 12.00
13 Jakub Gála Kladno volejbal cz 12.00 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 12.00
13 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 12.00 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 12.00
17 Petr Hanzel SKUP Olomouc, z.s. 8.00 Petr Kaděrka 8.00
17 Lukáš Borek BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aleš Kala 8.00
17 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 8.00 Jakub Dvořák VK Ostrava, s.r.o. 8.00
17 Jaroslav Choutka TJ Energetik Chvaletice z.s. 8.00 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 8.00
17 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 8.00
17 Pavel Reška SKUP Olomouc, z.s. 8.00 Martin Brka SKUP Olomouc, z.s. 8.00
17 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 8.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 8.00
17 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 8.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 8.00
25 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 4.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 4.00
25 Radek Magrla BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00 Filip Pecserke 4.00
25 David Zehnálek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 4.00 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 4.00
25 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 4.00 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 4.00
25 David Tříska TJ NETOLICE 1892, z.s. 4.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 4.00
25 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 4.00 Ondřej Kroča Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 4.00
25 Matěj Zítka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
25 Marek Fiala Volejbal Brno, a.s. 4.00 Viktor Kozubík Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 4.00
© ČVS 2015-2018