Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
24.7.2019

50. ročník Sklenařických deblů - výsledky

O třetím červencovém víkendu 2019 se uskutečnil již 50. ročník Sklenařických deblů. V sobotu bylo na programu MČR veteránů nad 40 let a dále turnaj mužů a žen, neděle patřila MČR mixů. Jubilejní ročník tohoto turnaje měl hojnou účast, ne-li rekordní – za celý víkend 57 dvojic. Po celou dobu panovala skvělá nálada a ve Sklenařicích bylo vidět, že tato odnož volejbalu stále žije…..

Konečné pořadí Sklenařických deblů 2019

Muži – sobota 20. 7. 2019

  1. Aleš Vitvar, Ladislav Bydžovský (Vysoké nad Jizerou, Nymburk)
  2. Lukáš Pudil, Jiří Vobr (Praha)
  3. Jan Bajer, Pavel Nejedlý (Česká Lípa, Liberec)
  4. Pavel Věchet, Vojta Věchet (Nymburk)
  5. Tomáš German, Martin Beneš (Česká Lípa)
  6. Jiří Čermák, Ondřej Janků (Vysoké nad Jizerou, Nymburk)
  7. Tomáš Čermák, Filip Čermák (Opava)
  8. Pavel Špringl, Štěpán Šandera (Liberec, Praha)
  9. Petr Adametz, Jaroslav Nechanický (Vysoké nad Jizerou)
  10. Jakub Macháček, Jan Javůrek (Česká Lípa)
  11. František Vtípil, Martin Fikar (Smržovka)
  12. Marek Brychta, Ondřej Beneš (Česká Lípa)

Celkem 18 dvojic, sehráno 53 utkání

 

MČR veteránů nad 40 let – sobota 20. 7. 2019

  1. Aleš Čermák, Vlastimil Čermák (Vysoké nad Jizerou, Opava)
  2. Jiří Čermák, Ondřej Janků (Vysoké nad Jizerou, Nymburk)
  3. Petr Adametz, Jaroslav Nechanický (Vysoké nad Jizerou)
  4. Václav Píza, Václav Metelka (Litoměřice, Sklenařice)
  5. Karel Kolář, Michal Taranko (Praha)
  6. Marek Bárta, Pavel Kutnar (Nymburk)

Celkem 6 dvojic, sehráno 11 utkání

 

Ženy – sobota 20. 7. 2019

  1. Helena Neumannová, Leona Neumannová (Rokytnice nad Jizerou)
  2. Magdalena Nováková, Gabriela Železná (Praha)
  3. Jana Čermáková, Lucie Kupčíková (Opava)
  4. Petra Faistaverová, Nikola Faistaverová (Štěpanice)
  5. Jana Čermáková, Barbora Härtingová (Vysoké nad Jizerou, Litoměřice)
  6. Lucie Dvořáková, Adéla Pecháčková (Nymburk)
  7. Klára Nechanická, Adéla Havelková (Vysoké nad Jizerou)
  8. Iva Kolářová, Janka Vozárová (Praha)
  9. Adriana Benešová, Barbora Bohuslavová (Nymburk)
  10. Anna Macháčková, Magdalena Kalová (Česká Lípa)
  11. Aneta Kolářová, Eva Mužíková (Praha)
  12. Jitka Svobodová, Martina Svobodová (Liberec)

Celkem 13 dvojic, sehráno 43 utkání

 

MČR mix – neděle 21. 7. 2019

1. třída

  1. Leona Neumannová, Jan Bajer (Rokytnice nad Jizerou, Česká Lípa)
  2. Michaela Sedlatá, Petr Sedlatý (Nymburk)
  3. Jitka Svobodová, Aleš Vitvar (Liberec, Vysoké nad Jizerou)
  4. Barbora Härtingová, Václav Härting (Litoměřice)
  5. Anna Macháčková, Tomáš Sekan (Česká Lípa)
  6. Helena Neumannová, Marek Brychta (Rokytnice nad Jizerou, Česká Lípa)
  7. Dana Hrůzová, Pavel Špringl (Praha, Liberec)
  8. Magdalena Kalová, Jakub Macháček (Česká Lípa)
  9. Magdalena Nováková, Dan Železný (Praha)

Celkem 9 dvojic, sehráno 28 utkání

 

2. třída

  1. Jana Čermáková, Jiří Čermák (Vysoké nad Jizerou)
  2. Martina Haasová, Jaroslav Nechanický (Harrachov, Vysoké nad Jizerou)
  3. Nikola Faistaverová, Vojtěch Šrámek (Štěpanice, Jablonec nad Jizerou)
  4. Petra Faistaverová, Vojtěch Novák (Štěpanice, Jablonec nad Jizerou)
  5. Lucie Hrnčířová, Jan Havlíček (Jablonec nad Jizerou)
  6. Lucie Adametzová, Petr Adametz (Vysoké nad Jizerou)

Celkem 11 dvojic, sehráno 31 utkání

 

Autor: Ondřej Janků, foto Zdeněk Seidl

Krátké zprávyArchiv
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

 
Přátelské utkání – muži – Jablonec nad Nisou

Česká republika – Slovensko 3:1 (22:25, 25:15, 25:22, 25:21), dodatečný set 15:17

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Polsko 2:3 (15:25, 25:12, 26:24, 20:25, 12:15)

 
2019 CEV ME beachvolejbal - Moskva

Perušič / Schweiner – Ermacora / Pristauz (AUT) 0:2 (21:23, 18:21)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018