30.9.2019

31. ME muži 2019 Paříž (FRA, SLO, NED, BEL) 12.-29.9.2019

1. SRBSKO
hráči: 1 OKOLIC Aleksandar, 2 KOVACEVIC Uros, 4 PETRIC Nemanja (c), 5 CIROVIC Lazar, 6 PEKOVIC Nikola, 7 KRSMANOVIĆ Petar, 8 IVOVIC Marko, 9 JOVOVIC Nikola, 14 ATANASIJEVIC Aleksandar, 16 LUBURIC Drazen, 17 MAJSTOROVIC Neven, 18 PODRASCANIN Marko, 20 LISINAC Srecko, 21 TODOROVIC Vuk
trenér: KOVAČ Slobodan
2. SLOVINSKO
hráči: 1 STERN Tonček, 2 PAJENK Alen, 4 KOZAMERNIK Jan, 5 SKET Alen, 6 GASPARINI Mitja, 9 VINCIC Dejan, 10 ŠTALEKAR Sašo, 11 STERN Ziga, 12 KLOBUCAR Jan, 13 KOVAČIČ Jani, 15 VIDEČNIK Matic, 16 ROPRET Gregor, 17 URNAUT Tine (c), 18 CEBULJ Klemen
trenér: GIULIANI Alberto
3. POLSKO
hráči: 1 NOWAKOWSKI Piotr, 2 MUZAJ Maciej, 3 KONARSKI Dawid, 4 KOMENDA Marcin, 7 SZALPUK Artur, 9 LEON VENERO Wilfredo, 10 WOJTASZEK Damian, 11 DRZYZGA Fabian, 13 KUBIAK Michał (c), 14 ŚLIWKA Aleksander, 15 KOCHANOWSKI Jakub, 17 ZATORSKI Paweł, 20 BIENIEK Mateusz, 77 KLOS Karol
trenér: HEYNEN Vital
4. Francie
5. Rusko
6. Itálie
7. Ukrajina
8. Německo
9. Belgie
10. Nizozemsko
11. Bulharsko
12. Turecko
13. Česká republika
hráči: Janouch Jakub, Bartoš Pavel, Moník Milan, Kunc Tomáš, Hadrava Jan, Finger Michal, Džavoronok Donovan, Galabov Jan, Bartoš Adam, Janků David, Zajíček Adam, Patočka Vojtěch, Sobotka Vladimír, Sedláček Oliver - foto
trenér: Michal Nekola (as. Dalibor Polák, Jan Svoboda)
14. Finsko
15. Španělsko
16. Řecko
17. Severní Makedonie
18. Černá Hora
19. Slovensko
20. Portugalsko
21. Rumunsko
22. Bělorusko
23. Rakousko
24. Estonsko
25. Izrael
26. Ázerbajdžán
27. Švýcarsko
28. Dánsko
29. Švédsko
30. Lotyšsko
31. Norsko
32. Moldavsko
33. Albánie
34. Maďarsko
35. Chorvatsko
36. Lucembursko
37. Island
38. Gruzie

 

ČR - Ukrajina 1:3 (-21,-19,19,-22) sk. D
  - Estonsko 3:0 (18,32,26) sk. D
  - Polsko 0:3 (-18,-12,-15) sk. D
  - Nizozemsko 3:2 (18,-18,20,-22,-14) sk. D
  - Černá Hora 2:3 (-23,14,-22,21,-13) sk. D
    4. místo ve skupině
  - Srbsko 0:3 (-29,-21,-18)
    osmifinále
konečné 13. místo

 

Individual Awards
MVP: KOVACEVIC Uros (SRB)

Dream team:

Setter: TONIUTTI Benjamin (FRA)
Opposite:
ATANASIJEVIC Aleksandar (SRB)
Outside spiker:
KOVACEVIC Uros (SRB)
Outside spiker:
LEON VENERO Wilfredo (POL)
Middle blocker
: KOZAMERNIK Jan (SLO)
Middle blocker: LISINAC Srecko (SRB)
Libero: KOVAČIČ Jani (SLO)


logo

Krátké zprávyArchiv
Infolinka MŠMT - MŮJ KLUB 2020

Infolinka MŠMT - MŮJ KLUB 2020 - http://www.msmt.cz/sport-1/spustena-infolinka-muj-klub-2020

 
Český pohár 2019/20 ženy - 2. kolo

TJ Sokol Nusle Praha - TJ Sokol Šternberk 0:3 (15:25, 19:25, 20:25) – postupuje Šternberk Extraligový Šternberk měl výborný nástup do zápasu a...

 
Ranking CEV muži k 30.9.2019

V evropském žebříčku naši muži poskočili o jedno místo před Finy a tím si zajistili místo v kontinentální kvalifikaci na OH 2020. Kompletní ranking...

 
2019 CEV ME muži

Mistry Evropy 2019 se stali volejbalisté Srbska, druhé místo patří Slovinsku, třetí skončilo Polsko. Všechny výsledky ZDE

 
OH kvalifikace muži - leden 2020

Česká reprezentace mužů se zúčastní kontinentální (evropské) kvalifikace o OH 2020, která proběhne v lednu 2020.

 
Kvalifikace na OH 2020 beachvolejbal – Haiyang (CHN)

Graudina / Kravcenoka (LAT) – Hermannová / Sluková 2:1 (21:17, 15.21, 17:15)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018