Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
19.3.2018

Přehled vítězů ČESKÉHO POHÁRU ŽACTVA

Přehled VÍTĚZŮ POHÁRU

ČVS logo

1971 - 1980    1981 - 1990    1991 - 2000    2001 - 2010    2011 - 2020  

Český pohár žactva se začal hrát jako Pohár předsedy ÚV Českého volejbalového svazu v sezóně 1970/71.
Od sezóny 1977/78 pak pokračoval jako Pohár Únorového vítězství.
Od sezóny 1989/90 pak pokračoval jako Český pohár.

rok
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
2020 ? ?
2019 ? ?
2018 VK Dukla Liberec TJ VK Dukla Liberec
2016/17 volleyball.cz ČZU Praha TJ Kralupy
2015/16 volleyball.cz ČZU Praha VK Královo Pole
2014/15 Volejbal Brno PVK Olymp Praha
2013/14 VK Příbram SK Hlincovka
2012/13 TJ Slavia Hradec Králové ŠSK IR Bílovec
2011/12 VK České Budějovice A VK KP Brno
2010/11 SKV Brno VK Slavia VŠ Plzeň

rok
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
2010 Volejbal Brno, a.s. Slavia VŠ - 15. ZŠ Plzeň
2009 volleyball.cz ČZU Praha "B" PVK Olymp Praha
2008 VO TJ Lanškroun TJ Baník Příbram
2007 VO Příbram TJ Lokomotiva Plzeň
2006 Volejbal Brno ŠSK ZŠ Bílovec
2005 TJ Spartak Velké Meziříčí SK UP Olomouc
2004 SKV Ústí nad Labem VK Zlatá 21 Ústí nad Labem
2003 VK České Budějovice SK UP Olomouc
2002 Slavia DDM Liberec Nový Jičín
2001 Zlatá 21 P-EKO Ústí n/Labem Olymp Praha

Česká republika

rok
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
2000 Slavia DDM Liberec Sokol Frýdek-Místek
1999 Lokomotiva Česká Lípa PS Přerov
1998 Lokomotiva Česká Lípa TJ Lapos Nový Jičín
1997 VO Příbram NH Ostrava
1996 SK UP Olomouc KP Brno
1995 USK Praha KP Brno
1994 Slavia DDM Liberec
Baník Příbram
KP Brno
1993 Baník Příbram KP Brno

Československá federativní republika - Česká a Slovenská Federativní Republika

rok ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
1992 Slavia ODPM Liberec /
Slavia ODPM Liberec
TJ Nový Jičín /
TJ Sokol Frýdek-Místek
1991 neuskutečnil se /
TJ Vítkovice
neuskutečnil se /
TJ Lokomotiva Teplice
1990 neuskutečnil se /
Agrozet Prostějov
neuskutečnil se /
TJ Lanškroun

Československá socialistická republika

rok ŽÁCI - ČSSR / ČSR
ŽÁKYNĚ - ČSSR / ČSR
1989 neuskutečnil se /
VŠ Praha
neuskutečnil se /
TJ Jilemnice
1988 neuskutečnil se /
Slavia UP Olomouc
neuskutečnil se  /
TJ Lanškroun
1987 neuskutečnil se /
Baník Příbram
neuskutečnil se  /
Slavia UP Olomouc
1986 neuskutečnil se  /
Slavia UP Olomouc
neuskutečnil se  /
Slavia Hradec Králové
1985 neuskutečnil se  /
Škoda České Budějovice
neuskutečnil se /
Jiskra Textilana Liberec
1984 neuskutečnil se  /
Slavia UP Olomouc
neuskutečnil se  /
KPS Brno
1983 Lokomotiva Vranov n/T. /
TJ Vítkovice
Baník Sokolov /
Slavia Hradec Králové
1982 Zbrojovka Brno /
Zbrojovka Brno
Jiskra Textilana Liberec /
VŠTJ Univerzita Olomouc
1981 TJ Vítkovice /
TJ Vítkovice
Jiskra Textilana Liberec /
Jiskra Textilana Liberec

Československá socialistická republika

rok
ŽÁCI - ČSSR / ČSR
ŽÁKYNĚ - ČSSR / ČSR
1980 Univerzita Olomouc /
Univerzita Olomouc
Slavia VŠ Plzeň /
VŠTJ Praha
1979 Slavia UP Olomouc /
Univerzita Olomouc
Slavia VŠ Plzeň /
Univerzita Olomouc
1978 Slavia UP Olomouc /
Lokomotiva Česká Třebová
Slavia VŠ Plzeň /
Slavia VŠ Plzeň
1977 Sokol Opava-Kateřinky /
Petřiny Praha
Rudá hvězda Praha /
Lokomotiva Plzeň
1976 Slavia UP Olomouc A /
Severomoravský kraj
Slovan Orbis Praha /
Středoslovenský kraj
1975 Slavia UP Olomouc /
Severomoravský kraj
Rudá hvězda Praha /
Severočeský kraj
1974 Východočeský kraj /
Lokomotiva Česká Třebová
Středoslovenský kraj /
Spofa Praha
1973 Slavia UP Olomouc Slavoj Plastimat Tachov
1972 Slavia UP Olomouc MEZ Frenštát pod Radhoštěm
1971 Slavia UP Olomouc Rudá hvězda Praha
Krátké zprávyArchiv
2018 CEV ME U20

Česká republika – Rusko 2:3 (25:18, 13:25, 25:21, 18:25, 16:18)

 
2018 CEV ME U20

Česká republika – Belgie 3:1 (25:17, 14:25, 25:23, 25:21)

 
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Liliana / Elsa – Hermannová / Sluková 0:2 (18:21, 16:21), Hermannová / Sluková – Keizer / Meppelink (NED) 1:2 (22:20, 17:21, 12:15), Semenov /...

 
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Ukolova / Birlova (RUS) – Hermannová / Sluková  0:2 (13:21, 17:21), Perušič / Schweiner - Boehljé / van de Velde (NED) 2:1 (21:13, 15:21, 15:11)

 
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Liliana / Elsa (ESP) - Bonnerová / Nakládalová 2:0 (21:14, 21:13), Lehtonen / Ahtiainen (FIN) - Hermannová / Sluková 0:2 (10:21, 11:21), Nicolai /...

 
2018 CEV ME U20

Portugalsko – Česká republika 2:3 (18:25, 27:25, 30:28, 22:25, 17:19)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018