18.10.2018

Seznam držitelů Medaile Ing. Vladimíra Spirita za zásluhy o rozvoj volejbalu

(stav k 1. 11. 2018)

logo

1. AUBRECHT Václav 13. 09. 1950   České Budějovice
2. BÁRTOVÁ Dagmar Ing. 10. 01. 1958   Tábor
3. BOHUSLAV Josef 01. 01. 1931 - 02. 10. 2017 Plzeň
4. CAHÁK Vladimír Mgr. 24. 12. 1947 - 09. 08. 2015 České Budějovice 
5. CERAL Miroslav Ing. 16. 03. 1929 - 10. 09. 2014 Hradec Králové
6. ČADA Miroslav PaedDr. 08. 05. 1953   Brno
7. ČEJCHAN Jindřich 28. 10. 1935   Jablonec nad Nisou
8. DIEPOLD Miroslav 17. 09. 1947 - 06. 12. 2012 Plzeň
9. DOSTÁL Ivan Ing. 27. 12. 1944   Zlín
10. DVOŘÁK Bohuslav 17. 07. 1930   Čestice
11. EBERT Jiří 03. 02. 1938   Praha
12. ENGEL Ludvík 25. 03. 1934   Česká Lípa
13. FIŠER Zdeněk Mgr. 20. 09. 1929  - 02. 02. 2017 Brno
14. FLÍČEK Josef Mgr. 09. 03. 1935  - 11. 02. 2018 Ivančice
15. GOTTWALD Jiří Ing. 21. 04. 1952   Brno
16. HABARTA Břetislav 02. 03. 1945   Kopřivnice
17. HAJDUŠEK Lumír Ing. 23. 11. 1941   Metylovice
18. HAVRÁNEK Josef 21. 09. 1939   Habartov
19. HERCLÍK Josef Mgr. 03. 08. 1951   Děčín
20. HORÁČEK Václav JUDr. 07. 05. 1923  - 18. 04. 2015 Praha
21. HORVÁTH František 17. 05. 1940   Havířov
22. HUDOUSEK Jan 25. 04. 1926   Mělník
23. HUK Jaroslav Ing. 24. 07. 1945   Mladá Boleslav
24. CHARVÁT Miroslav 10. 05. 1942   Čestice
25. JAKUBÍČEK Lubomír 03. 05. 1941   Zlín
26. JANÍK František 31. 03. 1942   Staré Město
27. JANKŮ Jaroslav 07. 03. 1930   Pardubice
28. JASKULKA Miroslav Ing. 02. 01. 1935   Kuřim
29. KAPLAN Oldřich, Doc. PdDr. CSc. 14. 07. 1933   Praha
30. KLAISNER Jiří 27. 04. 1952  - 28. 02. 2017 Šlapanice u Brna
31. KLEČKA Kamil Ing. 14. 07. 1927   Brno
32. KLEIN Jiří 10. 04. 1943   Český Těšín
33. KOBLIHA Václav 09. 03. 1933   Praha
34. KOPECKÝ František Ing 06. 10. 1954   Ostrava
35. KOUTNÝ Jaroslav 24. 02. 1933 - 19. 05. 2015 Ostrava
36. KOVÁŘ Vlastimil Mgr. 25. 06. 1944   Opava
37. KROPÁČEK František Mgr. 01. 01. 1938   Strakonice 
38. KRYSPÍN Jaroslav 08. 02. 1923 - 23. 06. 2009 Hradec Králové
39. KUČERA Vladimír Ing. 17. 05. 1933   Havlíčkův Brod
40. KUČEROVÁ Jana 10. 09. 1948   Chomutov
41. KUNZ Ivo PhDr., CSc. 01. 07. 1935   Praha
42. LANSDORF Jaroslav 07. 01. 1920 - 11. 11. 2011 Ústí nad Labem
43. LAUŠMAN Ctirad Ing. 07. 10. 1934   Praha
44. LIČKA Zdeněk 01. 01. 1947   Frýdlant nad Ostravicí
45. LINHART Jaroslav 18. 11. 1941   Česká Lípa
46. LOMOZ Václav 03. 11. 1922   Teplice
47. MALÝ Rudolf Mgr. 25. 11. 1937   Liberec
48. MATĚJ Jaroslav st. 19. 01. 1929 - 26. 05. 2012 Olomouc
49. MATĚJOVSKÝ Josef 23. 12. 1945   Všestary
50. MATOUŠEK Vladimír Ing.      02. 01. 1940 - 09. 02. 2006 Brno
51. MEDŘICKÝ Jiří PaedDr. 30. 05. 1943   Běrunice
52. MERTINS Jan 22. 04. 1942   Plzeň 
53. MLATEČEK Lumír Prof. 08. 09. 1926   Praha
54. MOSLER Václav 08. 09. 1934   Dolní Benešov
55. MOUREČEK Zdeněk 21. 04. 1936   Plzeň
56. NIDRLE Václav 08. 01. 1953   Radim 
57. NOVOTNÝ Vladimír 10. 05. 1924   Lysá n/L.
58. PAVELKA Jiří Prof. Ing. DrSc.     24. 12. 1935   Praha
59. PEKLO Václav 06. 11. 1948 - 17. 01. 2016 Ostrava 
60. PIPREK Jindřich Ing. 05. 06. 1942   Ostrava
61. POSPÍŠIL Josef 12. 07. 1942   Sokolov
62. POZDĚNA Miloslav 28. 08. 1947   Jablonec n/N.
63. PROCHÁZKA Antonín 03. 04. 1942   Brno
64. PROKEŠ Josef Ing. 05. 08. 1931 - 04. 02. 2016 Brno
65. PROKEŠ Ladislav 25. 12. 1936 - 15. 05.2015 Brno
66. PŘECECHTĚL Jan 29. 03. 1937   Olomouc
67. PUDEL Vlastimil 23. 07. 1933   Samotišky
68. PUFLER Miroslav 16. 10. 1928   Praha
69. ROMAN Milan 10. 02. 1936 - 24. 11. 2014 Jirkov
70. RUNDT Dušan Ing. 08. 02. 1946   Ostrava
71. RYCHLÝ Zdeněk Mgr. 06. 09. 1942 - 18. 01. 2012  Olomouc 
72. ŘEBÍČEK Jiří 26. 01. 1941   Kolín
73. ŘÍHA Štěpán 09. 03. 1950   Brno
74. SEZEMSKÁ Marcela 26. 07. 1948   Svitavy
75. SMETANA Václav Doc. MUDr. 15. 11. 1934 - 02. 08. 2018 Praha
76. SPIRITOVÁ Miloslava 08. 02. 1923   Bučovice
77. SPRÁVKOVÁ Marie 03. 03. 1947 - 17. 10. 2018 Sokolov
78. SYSALA Ladislav 20. 07. 1945   Raškovice
79. SÝKORA Jaroslav 13. 08. 1945   Klatovy
80. ŠABRŇÁK Rudolf 22. 01. 1928   Brno 
81. ŠAMŠULA Jaroslav 07. 10. 1956   Brno
82. ŠKODA Vladimír 28. 07. 1934   Přerov
83. ŠKODA Zdeněk 17. 01. 1947   Praha
84. ŠLECHTA Jiří 22. 07. 1936   Praha
85. ŠMERDA Pavel Ing. 21. 06. 1941   Brno
86. ŠPELINOVÁ Naděžda 28. 04. 1933   Praha
87. TEJNIL František 03. 06. 1933 - 24. 10. 2017 Uherské Hradiště
88. TEPLÝ Jiří Ing. 15. 04. 1940   Nové Město n/Metují
89. TICHÝ Václav 02. 10. 1936   Odolena Voda
90. TOMÁNEK Antonín 20. 08. 1946   Přerov
91. TOMÁNKOVÁ Karla PhDr. CSc. 01. 10. 1943   Brno 
92. TOMÁŠ Jaroslav 10. 02. 1949 - 05. 03. 2016 Ostrava
93. TOŠENOVSKÝ Evžen Ing. 26. 02. 1956   Ostrava
94. TRÁVNÍČEK Jan RNDr. 27. 03. 1946   Olomouc
95. TRUHLÁŘ Jarmil 07. 08. 1936 - 24. 09. 2016 Pardubice
96. VALÁŠEK Zdeněk PhDr., CSc. 16. 03. 1935   Praha
97. VANIŠ Miloslav Ing. 13. 11. 1938   Praha
98. VÁCLAVÍK Zdeněk Ing. 27. 02. 1937   Brno
99. VIDNER František 23. 11. 1936   Mladá Boleslav
100. VOBR Jan Mgr. 28. 03. 1953   Český Krumlov 
101. VORLOVSKÝ Vladimír 12. 12. 1938   Plzeň 
102. VOSECKÝ Petr PaedDr. 12. 10. 1946   Praha
103. VRBENSKÝ Zdeněk 08. 06. 1945   Praha
104. VŠETEČKA Karel Ing. 13. 05. 1947   Brno
105. VYHLÍDAL Miroslav 30. 01. 1951   Hodslavice
106.   VYORAL Vladimír 27. 01. 1927 - 08. 06. 2008      Praha
107. WÁGNER Milan Ing. 01. 07. 1945   Ostrava
108. ZAJÍČEK Lubomír 15. 02. 1946 - 14. 05. 2013 Brno
109. ZAPLATÍLEK Bohuslav 09. 08. 1944   Stříbro
110. ZEMAN Pavel 08. 07. 1951   Plzeň
111. ŽIDŮ Václav 21. 03. 1938   Hradec Králové
Krátké zprávyArchiv
Pohár CEV 2018/2019 ženy

UVC Holding Graz - TJ Ostrava 3:1 (25:23, 20:25, 25:17, 25:23) první zápas 2:3, postupuje UVC Holding Graz

 
Pohár CEV 2018/2019 muži

Posojilnica Aich/Dob (AUT) - Dukla Liberec 1:3 (23:25, 23:25, 25:23, 20:25) první utkání 1:3 postupuje Dukla Liberec

 
Pohár CEV 2018/2019 muži

VRCK Kazincbarcika (HUN) - Kladno volejbal cz 2:3 (18:25, 26:28, 27:25, 25:20, 13:15) první zápas 1:3, postupuje Kladno volejbal cz  

 
Challenge Cup 2018/2019 muži

Volejbal Brno - Fonte Bastardo Azores (POR) 1:3 (29:31, 25:20, 20:25, 15:25) první zápas 1:3, postupuje Fonte Bastardo Azores (POR)

 
Challenge Cup 2018/2019 ženy

Proton Saratov - Dukla Liberec 3:2 (18:25, 20:25, 25:18, 25:19, 15:10) první zápas 1:3, postupuje Dukla Liberec

 
Pohár CEV 2018/2019 ženy

VK Prostějov - Levski Sofia (BUL) 3:0 (25:14, 25:17, 25:15)první zápas 3:0, postupuje VK Prostějov  

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018