12.3.2020

Seznam držitelů Medaile Ing. Vladimíra Spirita za zásluhy o rozvoj volejbalu

(stav k 12. 3. 2020)

logo

1. AUBRECHT Václav 13. 09. 1950   České Budějovice
2. BÁRTOVÁ Dagmar Ing. 10. 01. 1958   Tábor
3. BOHUSLAV Josef 01. 01. 1931 - 02. 10. 2017 Plzeň
4. BUCHTEL Jaroslav Doc. PhDr. CSc. 26. 01. 1944   Praha
5. CAHÁK Vladimír Mgr. 24. 12. 1947 - 09. 08. 2015 České Budějovice 
6. CERAL Miroslav Ing. 16. 03. 1929 - 10. 09. 2014 Hradec Králové
7. ČADA Miroslav PaedDr. 08. 05. 1953   Brno
8. ČEJCHAN Jindřich 28. 10. 1935   Jablonec nad Nisou
9. DIEPOLD Miroslav 17. 09. 1947 - 06. 12. 2012 Plzeň
10. DOSTÁL Ivan Ing. 27. 12. 1944   Zlín
11. DVOŘÁK Bohuslav 17. 07. 1930   Čestice
12. EBERT Jiří 03. 02. 1938   Praha
13. ENGEL Ludvík 25. 03. 1934   Česká Lípa
14. FIŠER Zdeněk Mgr. 20. 09. 1929  - 02. 02. 2017 Brno
15. FLÍČEK Josef Mgr. 09. 03. 1935  - 11. 02. 2018 Ivančice
16. GOTTWALD Jiří Ing. 21. 04. 1952   Brno
17. HABARTA Břetislav 02. 03. 1945   Kopřivnice
18. HAJDUŠEK Lumír Ing. 23. 11. 1941   Metylovice
19. HAVRÁNEK Josef 21. 09. 1939   Habartov
20. HERCLÍK Josef Mgr. 03. 08. 1951   Děčín
21. HORÁČEK Václav JUDr. 07. 05. 1923 - 18. 04. 2015 Praha
22. HORVÁTH František 17. 05. 1940 - 27. 03. 2019 Havířov
23. HUDOUSEK Jan 25. 04. 1926   Mělník
24. HUK Jaroslav Ing. 24. 07. 1945   Mladá Boleslav
25. CHARVÁT Miroslav 10. 05. 1942   Čestice
26. JAKUBÍČEK Lubomír 03. 05. 1941   Zlín
27. JANÍK František 31. 03. 1942   Staré Město
28. JANKŮ Jaroslav 07. 03. 1930   Pardubice
29. JASKULKA Miroslav Ing. 02. 01. 1935   Kuřim
30. KAPLAN Oldřich, Doc. PdDr. CSc. 14. 07. 1933   Praha
31. KINŠT Otakar 15. 12. 1949   Jindřichův Hradec
32. KLAISNER Jiří 27. 04. 1952 - 28. 02. 2017 Šlapanice u Brna
33. KLEČKA Kamil Ing. 14. 07. 1927   Brno
34. KLEIN Jiří 10. 04. 1943   Český Těšín
35. KOBLIHA Václav 09. 03. 1933   Praha
36. KOPECKÝ František Ing 06. 10. 1954   Ostrava
37. KOŠŤÁL Vilém 20. 01. 1939   Moravská Ostrava
38. KOUTNÝ Jaroslav 24. 02. 1933 - 19. 05. 2015 Ostrava
39. KOVÁŘ Vlastimil Mgr. 25. 06. 1944   Opava
40. KRAUS Luboš 23. 09. 1939   Jičín
41. KROPÁČEK František Mgr. 01. 01. 1938   Strakonice 
42. KRYSPÍN Jaroslav 08. 02. 1923 - 23. 06. 2009 Hradec Králové
43. KUČERA Vladimír Ing. 17. 05. 1933   Havlíčkův Brod
44. KUČEROVÁ Jana 10. 09. 1948   Chomutov
45. KUNZ Ivo PhDr., CSc. 01. 07. 1935   Praha
46. LANSDORF Jaroslav 07. 01. 1920 - 11. 11. 2011 Ústí nad Labem
47. LAUŠMAN Ctirad Ing. 07. 10. 1934   Praha
48. LENERT Vlastimír 20. 02. 1950   Liberec
49. LIČKA Zdeněk 01. 01. 1947   Frýdlant nad Ostravicí
50. LINHART Jaroslav 18. 11. 1941   Česká Lípa
51. LOMOZ Václav 03. 11. 1922   Teplice
52. MALÝ Rudolf Mgr. 25. 11. 1937   Liberec
53. MATĚJ Jaroslav st. 19. 01. 1929 - 26. 05. 2012 Olomouc
54. MATĚJOVSKÝ Josef 23. 12. 1945   Všestary
55. MATOUŠEK Vladimír Ing.      02. 01. 1940 - 09. 02. 2006 Brno
56. MEDŘICKÝ Jiří PaedDr. 30. 05. 1943   Běrunice
57. MERTINS Jan 22. 04. 1942   Plzeň 
58. MLATEČEK Lumír Prof. 08. 09. 1926   Praha
59. MOSLER Václav 08. 09. 1934 - 19. 09. 0219 Dolní Benešov
60. MOUREČEK Zdeněk 21. 04. 1936   Plzeň
61. NEUMANN Jindřich Ing. 23. 11. 1954   Postřižín
62. NIDRLE Václav 08. 01. 1953   Radim 
63. NOVOTNÝ Vladimír 10. 05. 1924   Lysá n/L.
64. PAVELKA Jiří Prof. Ing. DrSc.     24. 12. 1935   Praha
65. PEKLO Václav 06. 11. 1948 - 17. 01. 2016 Ostrava 
66. PIPREK Jindřich Ing. 05. 06. 1942   Ostrava
67. PIRUNČÍK Vladimír Mgr. 16. 12. 1949   Hostivice
68. POSPÍŠIL Josef 12. 07. 1942   Sokolov
69. POZDĚNA Miloslav 28. 08. 1947   Jablonec n/N.
70. PROCHÁZKA Antonín 03. 04. 1942   Brno
71. PROKEŠ Josef Ing. 05. 08. 1931 - 04. 02. 2016 Brno
72. PROKEŠ Ladislav 25. 12. 1936 - 15. 05. 2015 Brno
73. PROKOPEC Vladimír Ing. 16. 06. 1949   Zlín
74. PŘECECHTĚL Jan 29. 03. 1937   Olomouc
75. PUDEL Vlastimil 23. 07. 1933   Samotišky
76. PUFFLER Miroslav 16. 10. 1928 - 24. 09. 2019 Praha
77. ROMAN Milan 10. 02. 1936 - 24. 11. 2014 Jirkov
78. RUNDT Dušan Ing. 08. 02. 1946   Ostrava
79. RYCHLÝ Zdeněk Mgr. 06. 09. 1942 - 18. 01. 2012  Olomouc 
80. ŘEBÍČEK Jiří 26. 01. 1941   Kolín
81. ŘÍHA Štěpán 09. 03. 1950   Brno
82. SEZEMSKÁ Marcela 26. 07. 1948   Svitavy
83. SMETANA Václav Doc. MUDr. 15. 11. 1934 - 02. 08. 2018 Praha
84. SPIRITOVÁ Miloslava 08. 02. 1923   Bučovice
85. SPRÁVKOVÁ Marie 03. 03. 1947 - 17. 10. 2018 Sokolov
86. SYSALA Ladislav 20. 07. 1945   Raškovice
87. SÝKORA Jaroslav 13. 08. 1945   Klatovy
88. ŠABRŇÁK Rudolf 22. 01. 1928   Brno 
89. ŠAMŠULA Jaroslav 07. 10. 1956   Brno
90. ŠKODA Vladimír 28. 07. 1934   Přerov
91. ŠKODA Zdeněk 17. 01. 1947   Praha
92. ŠLECHTA Jiří 22. 07. 1936   Praha
93. ŠMERDA Pavel Ing. 21. 06. 1941   Brno
94. ŠPELINOVÁ Naděžda 28. 04. 1933 - 29. 03. 2019 Praha
95. TABARA Vladimír 24. 10. 1939   Přerov
96. TEJNIL František 03. 06. 1933 - 24. 10. 2017 Uherské Hradiště
97. TEPLÝ Jiří Ing. 15. 04. 1940   Nové Město n/Metují
98. TICHÝ Václav 02. 10. 1936   Odolena Voda
99. TOMÁNEK Antonín 20. 08. 1946   Přerov
100. TOMÁNKOVÁ Karla PhDr. CSc. 01. 10. 1943   Brno 
101. TOMÁŠ Jaroslav 10. 02. 1949 - 05. 03. 2016 Ostrava
102. TOŠENOVSKÝ Evžen Ing. 26. 02. 1956   Ostrava
103. TRÁVNÍČEK Jan RNDr. 27. 03. 1946   Olomouc
104. TRUHLÁŘ Jarmil 07. 08. 1936 - 24. 09. 2016 Pardubice
105. VALÁŠEK Zdeněk PhDr., CSc. 16. 03. 1935   Praha
106. VALENTA Oldřich Mgr. 15. 12. 1949   Nový Jičín
107. VANIŠ Miloslav Ing. 13. 11. 1938   Praha
108. VÁCLAVÍK Zdeněk Ing. 27. 02. 1937   Brno
109. VIDNER František 23. 11. 1936   Mladá Boleslav
110. VOBR Jan Mgr. 28. 03. 1953   Český Krumlov 
111. VORLOVSKÝ Vladimír 12. 12. 1938   Plzeň 
112. VOSECKÝ Petr PaedDr. 12. 10. 1946   Praha
113. VRBENSKÝ Zdeněk 08. 06. 1945   Praha
114. VŠETEČKA Karel Ing. 13. 05. 1947   Brno
115. VYHLÍDAL Miroslav 30. 01. 1951   Hodslavice
116.   VYORAL Vladimír 27. 01. 1927 - 08. 06. 2008      Praha
117. WÁGNER Milan Ing. 01. 07. 1945   Ostrava
118. ZAJÍČEK Lubomír 15. 02. 1946 - 14. 05. 2013 Brno
119. ZAPLATÍLEK Bohuslav 09. 08. 1944   Stříbro
120. ZEMAN Pavel 08. 07. 1951   Plzeň
121. ŽIDŮ Václav 21. 03. 1938   Hradec Králové
Krátké zprávyArchiv
Přátelské utkání Lvíčat chlapců 05/06 - Nysa (POL)

Polsko - Česká republika 0:3 (19:25, 25:27, 21:25), dodatečný set 25:22

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Z belgického týmu Black and White Co. Lendelede přichází vyztužit blokařský post VK UP Olomouc finská reprezentantka Michaela Bjerregård-Madsen.

 
UNIQA M-ČR U20 – beachvolejbal – dívky

1. místo – Michaela Břínková / Kylie Neuschaeferová 2. místo - Lucie Šulcová / Julie Honzovičová 3. místo - Karin Žolnečíková / Klára...

 
UNIQA M-ČR U20 – beachvolejbal – chlapci

1. místo – Vít Beneš / Matyáš Džavoronok 2. místo – Adam Štoček / Jindřich Zavadil 3. místo – Jakub Šépka / Tomáš Semerád foto: Tomáš Jambor

 
Stream z Českého poháru žen z Brna

Streamový přenos z Českého poháru žen 2* najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=g-sTyTFHTVc&feature=youtu.be

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Smečařka Klára Faltínová odchází z Ostravy a rozšíří řady extraligového VK Šelmy Brno.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018