17.10.2019

Seznam držitelů Medaile Ing. Vladimíra Spirita za zásluhy o rozvoj volejbalu

(stav k 16. 10. 2019)

logo

1. AUBRECHT Václav 13. 09. 1950   České Budějovice
2. BÁRTOVÁ Dagmar Ing. 10. 01. 1958   Tábor
3. BOHUSLAV Josef 01. 01. 1931 - 02. 10. 2017 Plzeň
4. BUCHTEL Jaroslav Doc. PhDr. CSc. 26. 01. 1944   Praha
5. CAHÁK Vladimír Mgr. 24. 12. 1947 - 09. 08. 2015 České Budějovice 
6. CERAL Miroslav Ing. 16. 03. 1929 - 10. 09. 2014 Hradec Králové
7. ČADA Miroslav PaedDr. 08. 05. 1953   Brno
8. ČEJCHAN Jindřich 28. 10. 1935   Jablonec nad Nisou
9. DIEPOLD Miroslav 17. 09. 1947 - 06. 12. 2012 Plzeň
10. DOSTÁL Ivan Ing. 27. 12. 1944   Zlín
11. DVOŘÁK Bohuslav 17. 07. 1930   Čestice
12. EBERT Jiří 03. 02. 1938   Praha
13. ENGEL Ludvík 25. 03. 1934   Česká Lípa
14. FIŠER Zdeněk Mgr. 20. 09. 1929  - 02. 02. 2017 Brno
15. FLÍČEK Josef Mgr. 09. 03. 1935  - 11. 02. 2018 Ivančice
16. GOTTWALD Jiří Ing. 21. 04. 1952   Brno
17. HABARTA Břetislav 02. 03. 1945   Kopřivnice
18. HAJDUŠEK Lumír Ing. 23. 11. 1941   Metylovice
19. HAVRÁNEK Josef 21. 09. 1939   Habartov
20. HERCLÍK Josef Mgr. 03. 08. 1951   Děčín
21. HORÁČEK Václav JUDr. 07. 05. 1923 - 18. 04. 2015 Praha
22. HORVÁTH František 17. 05. 1940 - 27. 03. 2019 Havířov
23. HUDOUSEK Jan 25. 04. 1926   Mělník
24. HUK Jaroslav Ing. 24. 07. 1945   Mladá Boleslav
25. CHARVÁT Miroslav 10. 05. 1942   Čestice
26. JAKUBÍČEK Lubomír 03. 05. 1941   Zlín
27. JANÍK František 31. 03. 1942   Staré Město
28. JANKŮ Jaroslav 07. 03. 1930   Pardubice
29. JASKULKA Miroslav Ing. 02. 01. 1935   Kuřim
30. KAPLAN Oldřich, Doc. PdDr. CSc. 14. 07. 1933   Praha
31. KINŠT Otakar 15. 12. 1949   Jindřichův Hradec
32. KLAISNER Jiří 27. 04. 1952 - 28. 02. 2017 Šlapanice u Brna
33. KLEČKA Kamil Ing. 14. 07. 1927   Brno
34. KLEIN Jiří 10. 04. 1943   Český Těšín
35. KOBLIHA Václav 09. 03. 1933   Praha
36. KOPECKÝ František Ing 06. 10. 1954   Ostrava
37. KOŠŤÁL Vilém 20. 01. 1939   Moravská Ostrava
38. KOUTNÝ Jaroslav 24. 02. 1933 - 19. 05. 2015 Ostrava
39. KOVÁŘ Vlastimil Mgr. 25. 06. 1944   Opava
40. KRAUS Luboš 23. 09. 1939   Jičín
41. KROPÁČEK František Mgr. 01. 01. 1938   Strakonice 
42. KRYSPÍN Jaroslav 08. 02. 1923 - 23. 06. 2009 Hradec Králové
43. KUČERA Vladimír Ing. 17. 05. 1933   Havlíčkův Brod
44. KUČEROVÁ Jana 10. 09. 1948   Chomutov
45. KUNZ Ivo PhDr., CSc. 01. 07. 1935   Praha
46. LANSDORF Jaroslav 07. 01. 1920 - 11. 11. 2011 Ústí nad Labem
47. LAUŠMAN Ctirad Ing. 07. 10. 1934   Praha
48. LIČKA Zdeněk 01. 01. 1947   Frýdlant nad Ostravicí
49. LINHART Jaroslav 18. 11. 1941   Česká Lípa
50. LOMOZ Václav 03. 11. 1922   Teplice
51. MALÝ Rudolf Mgr. 25. 11. 1937   Liberec
52. MATĚJ Jaroslav st. 19. 01. 1929 - 26. 05. 2012 Olomouc
53. MATĚJOVSKÝ Josef 23. 12. 1945   Všestary
54. MATOUŠEK Vladimír Ing.      02. 01. 1940 - 09. 02. 2006 Brno
55. MEDŘICKÝ Jiří PaedDr. 30. 05. 1943   Běrunice
56. MERTINS Jan 22. 04. 1942   Plzeň 
57. MLATEČEK Lumír Prof. 08. 09. 1926   Praha
58. MOSLER Václav 08. 09. 1934 - 19. 09. 0219 Dolní Benešov
59. MOUREČEK Zdeněk 21. 04. 1936   Plzeň
60. NEUMANN Jindřich Ing. 23. 11. 1954   Postřižín
61. NIDRLE Václav 08. 01. 1953   Radim 
62. NOVOTNÝ Vladimír 10. 05. 1924   Lysá n/L.
63. PAVELKA Jiří Prof. Ing. DrSc.     24. 12. 1935   Praha
64. PEKLO Václav 06. 11. 1948 - 17. 01. 2016 Ostrava 
65. PIPREK Jindřich Ing. 05. 06. 1942   Ostrava
66. PIRUNČÍK Vladimír Mgr. 16. 12. 1949   Hostivice
67. POSPÍŠIL Josef 12. 07. 1942   Sokolov
68. POZDĚNA Miloslav 28. 08. 1947   Jablonec n/N.
69. PROCHÁZKA Antonín 03. 04. 1942   Brno
70. PROKEŠ Josef Ing. 05. 08. 1931 - 04. 02. 2016 Brno
71. PROKEŠ Ladislav 25. 12. 1936 - 15. 05. 2015 Brno
72. PROKOPEC Vladimír Ing. 16. 06. 1949   Zlín
73. PŘECECHTĚL Jan 29. 03. 1937   Olomouc
74. PUDEL Vlastimil 23. 07. 1933   Samotišky
75. PUFFLER Miroslav 16. 10. 1928 - 24. 09. 2019 Praha
76. ROMAN Milan 10. 02. 1936 - 24. 11. 2014 Jirkov
77. RUNDT Dušan Ing. 08. 02. 1946   Ostrava
78. RYCHLÝ Zdeněk Mgr. 06. 09. 1942 - 18. 01. 2012  Olomouc 
79. ŘEBÍČEK Jiří 26. 01. 1941   Kolín
80. ŘÍHA Štěpán 09. 03. 1950   Brno
81. SEZEMSKÁ Marcela 26. 07. 1948   Svitavy
82. SMETANA Václav Doc. MUDr. 15. 11. 1934 - 02. 08. 2018 Praha
83. SPIRITOVÁ Miloslava 08. 02. 1923   Bučovice
84. SPRÁVKOVÁ Marie 03. 03. 1947 - 17. 10. 2018 Sokolov
85. SYSALA Ladislav 20. 07. 1945   Raškovice
86. SÝKORA Jaroslav 13. 08. 1945   Klatovy
87. ŠABRŇÁK Rudolf 22. 01. 1928   Brno 
88. ŠAMŠULA Jaroslav 07. 10. 1956   Brno
89. ŠKODA Vladimír 28. 07. 1934   Přerov
90. ŠKODA Zdeněk 17. 01. 1947   Praha
91. ŠLECHTA Jiří 22. 07. 1936   Praha
92. ŠMERDA Pavel Ing. 21. 06. 1941   Brno
93. ŠPELINOVÁ Naděžda 28. 04. 1933 - 29. 03. 2019 Praha
94. TABARA Vladimír 24. 10. 1939   Přerov
95. TEJNIL František 03. 06. 1933 - 24. 10. 2017 Uherské Hradiště
96. TEPLÝ Jiří Ing. 15. 04. 1940   Nové Město n/Metují
97. TICHÝ Václav 02. 10. 1936   Odolena Voda
98. TOMÁNEK Antonín 20. 08. 1946   Přerov
99. TOMÁNKOVÁ Karla PhDr. CSc. 01. 10. 1943   Brno 
100. TOMÁŠ Jaroslav 10. 02. 1949 - 05. 03. 2016 Ostrava
101. TOŠENOVSKÝ Evžen Ing. 26. 02. 1956   Ostrava
102. TRÁVNÍČEK Jan RNDr. 27. 03. 1946   Olomouc
103. TRUHLÁŘ Jarmil 07. 08. 1936 - 24. 09. 2016 Pardubice
104. VALÁŠEK Zdeněk PhDr., CSc. 16. 03. 1935   Praha
105. VALENTA Oldřich Mgr. 15. 12. 1949   Nový Jičín
106. VANIŠ Miloslav Ing. 13. 11. 1938   Praha
107. VÁCLAVÍK Zdeněk Ing. 27. 02. 1937   Brno
108. VIDNER František 23. 11. 1936   Mladá Boleslav
109. VOBR Jan Mgr. 28. 03. 1953   Český Krumlov 
110. VORLOVSKÝ Vladimír 12. 12. 1938   Plzeň 
111. VOSECKÝ Petr PaedDr. 12. 10. 1946   Praha
112. VRBENSKÝ Zdeněk 08. 06. 1945   Praha
113. VŠETEČKA Karel Ing. 13. 05. 1947   Brno
114. VYHLÍDAL Miroslav 30. 01. 1951   Hodslavice
115.   VYORAL Vladimír 27. 01. 1927 - 08. 06. 2008      Praha
116. WÁGNER Milan Ing. 01. 07. 1945   Ostrava
117. ZAJÍČEK Lubomír 15. 02. 1946 - 14. 05. 2013 Brno
118. ZAPLATÍLEK Bohuslav 09. 08. 1944   Stříbro
119. ZEMAN Pavel 08. 07. 1951   Plzeň
120. ŽIDŮ Václav 21. 03. 1938   Hradec Králové
Krátké zprávyArchiv
CEV Champions League - muži

Fenerbahce HDI Istanbul (TUR) - VK Jihostroj České Budějovice 2:3 (20:25, 25:21, 25:17, 21:25, 12:15)

 
Evropské poháry - ženy

Pohár CEV: Asterix Avo Beveren (BEL) - VK Prostějov 3:2 (22:25, 25:21, 25:15, 25:27, 15:8), Busto Arsizio (ITA) - VK UP Olomouc 3:0 (25:18, 25:11,...

 
Český pohár 2019/20 muži - 3. kolo

VK Lvi Praha – Aero Odolena Voda 3:2 (25:19, 23:25, 23:25, 25:23, 15:10), SKV Ústí nad Labem – Volejbal Brno 1:3 (25:23, 23:25, 13:25, 22:25)  

 
CEV Challenge Cup 2019/2020 - předkolo

Vardar Skopje (MKD) - VK ČEZ Karlovarsko 1:3 (25:21, 18:25, 17:25, 15:25), první zápas 0:3 - postupuje Karlovarsko

 
Sleva na vstupenky na OH kvalifikaci mužů v Berlíně

Do 30. 11. 2019 je možno zakoupit zlevněné vstupenky na OH kvalifikaci mužů, která bude 5. - 10. 1. 2020 v Berlíně za účasti naší reprezentace mužů....

 
FIVB 4* Chetumal (MEX) 2019

Perušič / Schweiner – Crabb Tr. / Bourne (USA) 0:2 (18:21, 12:21), Perušič / Schweiner – Aye / Gauthier-Rat (FRA) 2:1 (16:21, 21:19, 15:12)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018