Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
20.7.2018

Okénko předsedy ČVS Marka Pakosty - projekt Podpoř náš klub

Vážená volejbalová rodino, aniž bychom si to možná uvědomovali, již osm let dělá Českému volejbalu společnost náš generální partner UNIQA Pojišťovna.  Stál při nás v dobách, kdy se nám dařilo více i v dobách, kdy jsme si procházeli vlastními problémy.  Představitele společnosti uvidíte často na našich zápasech aktivně fandit a podporovat naše týmy a celý náš sport.  Byť je UNIQA Pojišťovna velká společnost s nadnárodním působením, uvnitř narazíte na rodinnou atmosféru a vztahy.  Toto vše se promítá do vzájemného vztahu a pomáhá vytvářet vazby, které já považuji ve sportu za nadstandardní, přesněji unikátní.

Je proto logické, že se vzájemně snažíme podporovat naše aktivity a hledat případné synergické efekty, které by byly pro obě strany přínosné.  V souladu s touto filosofií jsme připravili projekt, který má potenciál pomoci rozvoji našeho sportu, konkrétně na klubové úrovni.  Nazvali jsme ho „PODPOŘ NÁŠ KLUB“

Jak projekt Podpoř náš klub charakterizovat? Stručně řečeno jde o program, jak mohou členové klubů, fanoušci, příznivci a přátelé, tedy klubová komunita nepřímo a nenásilnou formou finančně podpořit svůj oblíbený volejbalový klub. Každý z nás si jednou za čas musíme pořídit pojištění. At již to je povinné ručení na auto, cestovní pojištění, pojištění bytu nebo jakékoli jiné. V době internetových nákupů si již tyto produkty můžete sjednat on-line. Český volejbal ve spolupráci s UNIQA Pojišťovnou připravil webové stránky www.podpornasklub.cz, které umožňují vybraná pojištění nejenom uzavřít, ale zároveň 10 % z vámi zaplacené částky zaslat přímo do klubu, který chcete podpořit.

O financování sportu toho bylo v posledních měsících napsáno mnoho, sám jsem kritizoval zpoždění v zasílání financí a chybějící kontinuitu ze strany MŠMT. Vedle státního zdroje financí však rozvíjíme i oblast partnerskou.  A jsem velice rád, že se nám podařilo ve spolupráci s UNIQA Pojišťovnou najít novou cestu a připravit první affiliátní program, kde si kluby svojí aktivitou a vazbami ve své komunitě mohou přilepšit ke svému rozpočtu. Momentálně jsou do pilotního provozu projektu zařazeny vybrané kluby s velkou členskou základnou.  Nicméně, do tohoto projektu se mohou přihlásit všechny kluby a oddíly Českého volejbalu. Pokud se právě vy považujete za klub, který má aktivní komunitu, kterou chcete oslovit, přihlaste se na e-mailové adrese redakce@cvf.cz. Obratem zašleme konkrétní informace o projektu a kroky, které je potřeba udělat.

Jestli a jak nám tento projekt bude fungovat záleží na nás všech. Případné benefity budou záviset na aktivitě jednotlivých klubů a na schopnosti pracovat se svojí „klubovou“ komunitou. Přemýšlejte tedy až budete příště uzavírat pojistnou smlouvu, kde může skončit případná provize a koho podpoříte.

S úctou

Marek Pakosta - předseda ČVS

Krátké zprávyArchiv
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Polsko 1:3 (18,-23,-24,-21)  

 
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Polsko 1:3 (169,-24,-14,-19)

 
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Polsko 0:3, dodatečný set 1:0 (-25,-21,-19,19)

 
FIVB World Tour ***** - Vídeň

Hermannová / Sluková – Barbara / Fernanda (BRA) 2:1 (10:21, 21:16, 15:12), Hermannová / Sluková – Maria Antonelli / Carol (BRA) 2:0 (22:20, 21:19)

 
FIVB World Tour ***** - Vídeň

Hughes / Summer (USA) – Hermannová / Sluková 0:2 (12:21, 12:21), Ricardo / Guto (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:14, 21:19), Clancy / Artacho...

 
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Francie 3:1

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018