Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
30.4.2018

Nominace na anketu O nejlepší volejbalisty České republiky - ročník 2017/2018

Hlasování v anketě „O nejlepší volejbalisty České republiky v soutěžním období 2017/2018" bylo ukončeno. Nominováni byli následující hráči, trenéři, rozhodčí a oddíly. Slavnostní Galavečer se uskuteční v sobotu 12. května od 19 hodin v MC Dlabačov, Bělohorská 24, Praha 6 Břevnov. Večerem provází Petr Svěcený a hudebně doprovází Eva Emingerová s kapelou.

Nominováni jsou:

Kategorie 1. – Volejbalista 
Donovan Džavoronok
Jan Hadrava
Filip Rejlek
 
Kategorie 2. – Volejbalistka 
Helena Havelková
Helena Horká
Michaela Mlejnková
 
Kategorie 3. - Nejlepší hráč české extraligy 
Tomáš Hýský
Filip Rejlek
Jan Štokr
 
Kategorie 4. - Nejlepší hráčka české extraligy 
Helena Horká
Andrea Kossányiová
Jana Napolitano Šenková
 
Kategorie 5. - Trenér(ka) družstva mužů
Milan Fortuník
Michal Nekola
Jiří Novák
 
Kategorie 6. - Trenér(ka) družstva žen
Miroslav Čada
Zdeněk Pommer
Jiří Teplý
 
Kategorie 7. – Beachvolejbalový pár mužů
Perušič - Schweiner
Pihera - Mysliveček
Weiss - Tichý
 
Kategorie 8. – Beachvolejbalový pár žen
Bonnerová - Nakládalová
Kolocová - Kvapilová
Sluková - Hermannová
 
Kategorie 9. – Beachvolejbalový pár chlapců
Sedlák - Maňas
Sedlák - Pavlovský
Knobloch - Štoček
 
Kategorie 10. – Beachvolejbalový pár dívek
Kotlasová - Resová
Maixnerová - Štochlová
Žolnerčíková - Svobodová
 
Kategorie 11. - Trenér(ka) družstva chlapců 
Dan Rosenbaum
Jan Svoboda
Jiří Zach
 
Kategorie 12. - Trenér(ka) družstva dívek
Erik Nezhoda
Aleš Novák
Stanislav Václavík
 
Kategorie 13. - Mládežnický oddíl chlapců 
VK Dukla Liberec
ČZU Praha
VK EuroSitex Příbram
 
Kategorie 14. - Mládežnický oddíl dívek   
VK KP Brno
Lokomotiva Plzeň
PVK Olymp Praha
 
Kategorie 15. - Rozhodčí
Tomáš Fink
Martin Hudík
Jan Krtička

 

Autoři: Ing. František Kopecký, Miroslav Vyhlídal, Ing. Radka Zdarsová

Krátké zprávyArchiv
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Polsko 1:3 (18,-23,-24,-21)  

 
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Polsko 1:3 (169,-24,-14,-19)

 
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Polsko 0:3, dodatečný set 1:0 (-25,-21,-19,19)

 
FIVB World Tour ***** - Vídeň

Hermannová / Sluková – Barbara / Fernanda (BRA) 2:1 (10:21, 21:16, 15:12), Hermannová / Sluková – Maria Antonelli / Carol (BRA) 2:0 (22:20, 21:19)

 
FIVB World Tour ***** - Vídeň

Hughes / Summer (USA) – Hermannová / Sluková 0:2 (12:21, 12:21), Ricardo / Guto (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:14, 21:19), Clancy / Artacho...

 
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Francie 3:1

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018