Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
2.5.2016

Nominace na nejlepší volejbalisty České republiky v soutěžním období 2015/2016

Níže naleznete nominaci v patnácti kategoriích o nejlepší volejbalisty České republiky v soutěžním období 2015/2016. Vyhlášení proběhne v sobotu 14.května 2016 v Městském divadle v Brně.

Kategorie 1. - Volejbalista

  • Jan Hadrava
  • Jan Štokr
  • Lukáš Ticháček

Kategorie 2. - Volejbalistka

  • Helena Havelková
  • Aneta Havlíčková
  • Michaela Mlejnková

Kategorie 3. - Nejlepší hráč české extraligy

  • Donovan Džavoronok
  • Jakub Janouch
  • Lubomír Staněk

Kategorie 4. - Nejlepší hráčka české extraligy

  • Petra Kojdová
  • Melissa Vargas
  • Kathlen Weiss

Kategorie 5. - Trenér(ka) družstva mužů

  • Martin Demar
  • Ondřej Marek
  • Michal Nekola

Kategorie 6. - Trenér(ka) družstva žen

  • Miroslav Čada
  • Stanislav Mitáč
  • Zdeněk Pommer ml.

Kategorie 7. - Beachvolejbalový pár mužů

  • Dumek - R. Kufa
  • Hadrava - Kubala
  • Lenc - D. Kufa

Kategorie 8. - Beachvolejbalový pár žen

  • Háječková - Dosoudilová
  • Sluková - Kolocová
  • Sluková - Hermannová

Kategorie 9. - Beachvolejbalový pár chlapců

  • M. Džavoronok - Sedlák
  • Gála - Kraffer
  • Kasan - Dvořák

Kategorie 10. - Beachvolejbalový pár dívek

  • Honzovičová - Pluhařová
  • Komárková - Adamčíková
  • Kotlasová - Štochlová

Kategorie 11. - Trenér(ka) družstva chlapců

  • Aleš Broulík
  • Petr Juda
  • Lubomír Vašina

Kategorie 12. - Trenér(ka) družstva dívek

  • Jaroslav Matěj
  • Petra Netrvalová
  • Erik Nezhoda

Kategorie 13. - Mládežnický oddíl chlapců

  • VK Ostrava
  • ČZU Praha
  • TJ Spartak Velké Meziříčí

Kategorie 14. - Mládežnický oddíl dívek

  • KP Brno
  • PVK Olymp Praha
  • VK Agel Prostějov

Kategorie 15. - Rozhodčí

  • Tomáš Fink
  • Martin Hudík
  • Kamil Renčín

 

Zpracovali: Ing. František Kopecký, Miroslav Vyhlídal, Ing. Jindřich Piprek. Autor: Mgr. Michal Mezera

Krátké zprávyArchiv
2018 ME U18 beachvolejbal - Brno

Trousil / Vodička – Hellvig / Ahman (SWE) 0:2 (18:21, 10:21), Honzovičová / Šulcová – Álvare M / González (ESP) 0:2 (16:21, 16:21), Trousil /...

 
2018 FIVB World Tour Finals - Hamburk

Agatha / Duda (BRA) – Hermannová / Sluková 2:0 (21:15, 21:19), Hermannová / Sluková – Artacho Del Solar / Clancy (AUS) 2:1 (13:21, 21:19, 17:15)

 
Kvalifikace na ME 2019 - ženy

Finsko – Česká republika 3:2 (19:25, 25:15, 21:25, 25:23, 15:8)

 
2018 ME U18 beachvolejbal - Brno

Trousil / Vodička – Brekke / Ringøen (NOR) 2:1 (19:21, 21:13, 15:8), Honzovičová / Šulcová – Herrmann / Perowicz (POL) 2:0 (21:11, 21:19), Lõhmus /...

 
2018 FIVB World Tour Finals - Hamburk

Bansley / Wilkerson (CAN) – Hemannová / Sluková 1:2 (15:21, 21:17, 7:15), Hermannová / Sluková – Agatha / Duda (BRA) 1:2 (16:21, 21:19, 13:15)

 
2018 ME U18 beachvolejbal - Brno

Trousil / Vodička – Boiko / Kravchenko (UKR) 2:1 (21:17, 11:21, 15:12), Siapanis / Savvides (CYP) – Zavadil / Šépka 2:0 (21:19, 21:19), Stréli /...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018