Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
2.5.2016

Nominace na nejlepší volejbalisty České republiky v soutěžním období 2015/2016

Níže naleznete nominaci v patnácti kategoriích o nejlepší volejbalisty České republiky v soutěžním období 2015/2016. Vyhlášení proběhne v sobotu 14.května 2016 v Městském divadle v Brně.

Kategorie 1. - Volejbalista

  • Jan Hadrava
  • Jan Štokr
  • Lukáš Ticháček

Kategorie 2. - Volejbalistka

  • Helena Havelková
  • Aneta Havlíčková
  • Michaela Mlejnková

Kategorie 3. - Nejlepší hráč české extraligy

  • Donovan Džavoronok
  • Jakub Janouch
  • Lubomír Staněk

Kategorie 4. - Nejlepší hráčka české extraligy

  • Petra Kojdová
  • Melissa Vargas
  • Kathlen Weiss

Kategorie 5. - Trenér(ka) družstva mužů

  • Martin Demar
  • Ondřej Marek
  • Michal Nekola

Kategorie 6. - Trenér(ka) družstva žen

  • Miroslav Čada
  • Stanislav Mitáč
  • Zdeněk Pommer ml.

Kategorie 7. - Beachvolejbalový pár mužů

  • Dumek - R. Kufa
  • Hadrava - Kubala
  • Lenc - D. Kufa

Kategorie 8. - Beachvolejbalový pár žen

  • Háječková - Dosoudilová
  • Sluková - Kolocová
  • Sluková - Hermannová

Kategorie 9. - Beachvolejbalový pár chlapců

  • M. Džavoronok - Sedlák
  • Gála - Kraffer
  • Kasan - Dvořák

Kategorie 10. - Beachvolejbalový pár dívek

  • Honzovičová - Pluhařová
  • Komárková - Adamčíková
  • Kotlasová - Štochlová

Kategorie 11. - Trenér(ka) družstva chlapců

  • Aleš Broulík
  • Petr Juda
  • Lubomír Vašina

Kategorie 12. - Trenér(ka) družstva dívek

  • Jaroslav Matěj
  • Petra Netrvalová
  • Erik Nezhoda

Kategorie 13. - Mládežnický oddíl chlapců

  • VK Ostrava
  • ČZU Praha
  • TJ Spartak Velké Meziříčí

Kategorie 14. - Mládežnický oddíl dívek

  • KP Brno
  • PVK Olymp Praha
  • VK Agel Prostějov

Kategorie 15. - Rozhodčí

  • Tomáš Fink
  • Martin Hudík
  • Kamil Renčín

 

Zpracovali: Ing. František Kopecký, Miroslav Vyhlídal, Ing. Jindřich Piprek. Autor: Mgr. Michal Mezera

Krátké zprávyArchiv
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Bulharsko – Česká republika 0:3 (22:25, 11:25, 22:25) Statistika ZDE

 
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Česká republika – Írán 3:0 (25:17, 25:17, 25:22) Statistika ZDE

 
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Itálie – Česká republika 3:0 (25:14, 25:12, 25:13) Statistika ZDE

 
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Česká republika – Kolumbie 3:0 (25:13, 25:16, 25:17) Statistika ZDE

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018