11.3.2020

Doplnění rodných čísel členů ČVS do VIS - novela Zákona č. 115/2001 Sb.

Vážení členové ČVS, novela Zákona č. 115/2001 Sb., o podpoře sportu, nejen všem sportovním spolkům, sportovním klubům, oddílům, ale i nám jako střešnímu sportovnímu svazu, ukládá jednu zásadní povinnost a tím i výraznou změnu v evidenci členské základny, a to vést v evidenci členů těchto spolků, klubů a ČVS s rozhodujícím "identifikátorem", kterým je RODNÉ ČÍSLO!!! Bez tohoto identifikačního údaje nebude člen sportovního spolku, klubu, oddílu a sportovního svazu (ČVS) započítán do členské základny těchto subjektů, jako podmínky, hodnotícího kritéria, pro účely obdržení státních dotačních prostředků a současně splnění zákonných podmínek ustanovení zákona o sportu.

V této souvislosti,  v souvislosti výše uvedenými skutečnostmi, Vás velmi přátelsky žádáme a prosíme, jako všechny zástupce, sportovních spolků, klubů, oddílů (členů ČVS), abyste neprodleně doplnili rodná čísla všech svých členů.

Způsob postupu v rámci VIS:

1. přihlaste se, prosím, do VISu - 2. v modulu Oddíly zvolte menu Rodná čísla - 3. v zobrazeném formuláři vyplňte RČ osob, která jsou vám známá -  4. dejte Odeslat.

 

Autor: Vojtěch Šrubař

Krátké zprávyArchiv
Stream z Českého poháru žen z Brna

Streamový přenos z Českého poháru žen 2* najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=g-sTyTFHTVc&feature=youtu.be

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Smečařka Klára Faltínová odchází z Ostravy a rozšíří řady extraligového VK Šelmy Brno.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Po ročním působení ve švýcarském Lugano se do české UNIQA extraligy vrací univerzálka/smečařka Marie Kozubíková, která posílí tým brněnských Šelem.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Smečařka Karolína Šprochová bude i v nadcházející sezóně hájit barvy Sokola, Frýdek-Místek však vymění za Šternberk.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Trenérského kormidla u družstva žen Sokola Frýdek-Místek se nově chopí Leoš Chalupa, asistentkou trenéra zůstává Alexandra Dedková.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Novou posilu získal Sokol Frýdek-Místek z pražského Olympu a tou je zkušená smečařka, popř. univerzálka Romana Staňková.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018