Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
14.11.2019

Volejbalová oslava „Sametové“ bude v Ostravě spojena s charitou

Termín extraligového derby nám nabídnul skvělou příležitost připojit se k oslavám 30. výročí Sametové revoluce. A protože celý klub hodně pozitivně vnímá její význam společenských změn, které „Sametová“ spustila, rozhodli jsme se pojmout slavnostně celý extraligový zápas Ostrava – Beskydy, který se uskuteční 16. listopadu 2019 od 17 hodin. Zároveň si uvědomujeme, že nestačí jen něco oslavovat, ale je důležité také někomu pomoct, rozhodli jsme se pro charitativní vyznění oslav.

Naši hráči nastoupí v rámci třicátého výročí v originálních dresech vyrobených speciálně pouze pro toto utkání. Po zápase budou dresy vydraženy. Výtěžek z dražby věnujeme dětem postiženým Downovým syndromem. Jedenáctiletá Nela žije s bratrem v dětském domově a peníze budou použity na možnost trávit víkendy a prožít i další aktivity s dětmi ze stacionáře Čmeláček. Patnáctiletý Marek zase potřebuje pro svůj rozvoj vzdělávací tablet, který mu maminka samoživitelka nemůže dopřát.

Naší oslavu i charitativní akci podpořil také výrobce míčů Gala, který pro zápas dodá míče s originálním potiskem pro toto utkání. Také míče budou součásti pozápasové dražby. Jeden z těchto míčů bude navíc cenou v tombole, jež bude vylosována úplně nakonec. Zakoupením losů tak můžou přispět malou částkou i ti, kteří se dražby neúčastní.

A proč celou akci děláme, za všechny vyjádřil trenér týmu Jan Václavík. „17. listopad patří v naší historii k nejdůležitějším událostem. Připomínat k čemu před 30 lety došlo a proč je naše povinnost. Dnes možná aktuálnější než jindy. My jsme spojili toto výročí s charitativní akcí a rádi bychom alespoň trošku zpříjemnili život Nelince a Markovi,“ a zároveň vyzývá fanoušky a příznivce našeho klubu. „Každopádně bez Vás všech to nepůjde, a proto Vás zvu, ať nám přijdete pomoci udělat dobrou věc.“

Hráči a vedení VK Ostrava

Krátké zprávyArchiv
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Královo Pole Brno hlásí novou posilu, z portugalského týmu Leixoes SC přichází americká smečařka Cassie Baird.

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič/Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa/Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek/Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková/Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová/Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková/Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko - Česká republika 3:0 (25:14, 25:19, 25:19), dodatečný set 24:26

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018