8.4.2019

Další napínavá semifinálová bitva na liberecké palubovce se blíží

V úterý jsou na programu UNIQA volejbalové extraligy žen 2018/19 již třetí zápasy semifinálové série play-off, ale i začátek série o 5. místo. Rozuzlení konečného 7. místa se dozvíme ve středu.

Blízko k finále jsou olomoucké vysokoškolačky. V semifinálové sérii s Olympem vyhrály přesvědčivě oba zápasy a do bojů za vysněnou třetí trofejí v letošní sezóně jim zbývá jedna výhra. Olomouc doufá, že se jí dočká už v úterý na domácí palubovce.

Naopak v druhé semifinálové dvojici mezi Libercem a Prostějovem se o postup do finále rozhořela velká bitva. Oba soupeři drží domácí neporazitelnost, dost často se rozhoduje až v dramatických koncovkách setů. Bude tomu tak i teď v Podještědí? Kdo si vybojuje postupový mečbol?

Série zápasů o konečné 5. místo mezi VK Brno a Přerovem, hraná na dvě vítězné utkání, se rozehraje v úterý. Výhodu domácí palubovky v prvním zápase mají brněnské Šelmy, druhé utkání se odehraje hned ve středu v Přerově.

Poslední zápas sezóny čeká v středu týmy Králova Pole a Ostravy. Komu bude patřit konečná 7. příčka v letošním ročníku UNIQA extraligy žen se rozhodne za vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy v Brně.

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Stream z Českého poháru žen z Brna

Streamový přenos z Českého poháru žen 2* najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=g-sTyTFHTVc&feature=youtu.be

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Smečařka Klára Faltínová odchází z Ostravy a rozšíří řady extraligového VK Šelmy Brno.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Po ročním působení ve švýcarském Lugano se do české UNIQA extraligy vrací univerzálka/smečařka Marie Kozubíková, která posílí tým brněnských Šelem.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Smečařka Karolína Šprochová bude i v nadcházející sezóně hájit barvy Sokola, Frýdek-Místek však vymění za Šternberk.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Trenérského kormidla u družstva žen Sokola Frýdek-Místek se nově chopí Leoš Chalupa, asistentkou trenéra zůstává Alexandra Dedková.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Novou posilu získal Sokol Frýdek-Místek z pražského Olympu a tou je zkušená smečařka, popř. univerzálka Romana Staňková.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018