30.1.2018

Jak bude dál pokračovat volejbalová UNIQA Extraliga žen?

Právě skončila 1. část UNIQA volejbalové extraligy žen 2017/18 a umístění družstev je důležité pro další pokračování soutěže. Následuje 2. část, hraná ve dvou skupinách a po ní 3. část, tzn. klasické play-off.

2. část

Družstva budou rozdělena do dvou skupin (1-6 a 7-10), hraje se dvoukolově, výsledky jsou započítávány k výsledkům z 1. části.

I. skupina

1. VK Prostějov
2. VK UP Olomouc
3. VK KP Brno
4. VK Dukla Liberec
5. TJ Ostrava
6. TJ Sokol Frýdek-Místek

hrací dny: 10., 15., 17., 22., 24. únor, 1., 3., 8., 10., 15. březen

II. skupina

7. PVK Olymp Praha
8. Volejbal Přerov
9. TJ Sokol Šternberk
10. Fénix Brno

hrací dny:  10., 15., 17. únor, 1., 3., 8. březen

Po odehrání 2. části (všech zápasů obou skupin) se 3. části (play-off) zúčastní družstva I. skupiny a dvě nejlépe umístěná družstva z II. skupiny. Družstvu, kterému bude ve II. skupině patřit 3. místo, v tento moment letošní ročník extraligy končí a poslední družstvo II. skupiny čeká baráž.

 

3. část

Zápasy play-off vždy začínají na palubovce družstva lépe umístěného po 2. části systémem doma/venku.

1. kolo play-off na tři vítězná utkání

-          1/8, 2/7, 3/6, 4/5

hrací dny: 17., 20., 22., 24., 27. březen

2. kolo play-off na tři vítězná utkání

-           vítěz z 1. kola s nejlepším umístění po 2. části/vítěz z 1. kola s nejhorším umístěním po 2. části

-          vítěz z 1. kola s druhým nejlepším umístění po 2. části/vítěz z 1. kola s druhým nejhorším umístěním po 2. části

hrací dny: 4., 7., 11., 14., 18. duben

3. kolo play-off

-          finále na tři vítězná utkání – vítězové z 2. kola

hrací dny: 21., 25., 28. duben, 2., 5. květen¨

-          3. místo na dvě vítězná utkání – poražení z 2. kola

hrací dny: 21., 25., 28. duben

 

Poznámka: družstva mají právo si termíny změnit v souladu s platnými předpisy ČVS (tak jako u všech částí soutěže)

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Registrační místo v Brně uzavřeno !!!

Z důvodu čerpání řádné dovolené je registrační místo v Brně od 26. 2. 2018 do 10. 3. 2018. V případě nutnosti se obracejte na p. Házu v Praze.  

 
M-ČR 2017/18 ve snow volejbale

Finále muži: Kufa R. / Kufa D. - Pála / Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy: Dostálová / Knoblochová - Bendíková / Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

 
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – OrPo Orivesi 3:1 (25:15, 15:25, 25:21, 25:19), první zápas 3:0, postupuje Ostrava

 
Pohár CEV 2017/18 ženy

VK Královo Pole Brno – Uralochka-NTMK Ekaterinburg 1:3 (10:25, 28:26, 20:25, 16:25), první zápas 0:3, postupuje Jekatěrinburg

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015