Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
30.1.2018

Jak bude dál pokračovat volejbalová UNIQA Extraliga žen?

Právě skončila 1. část UNIQA volejbalové extraligy žen 2017/18 a umístění družstev je důležité pro další pokračování soutěže. Následuje 2. část, hraná ve dvou skupinách a po ní 3. část, tzn. klasické play-off.

2. část

Družstva budou rozdělena do dvou skupin (1-6 a 7-10), hraje se dvoukolově, výsledky jsou započítávány k výsledkům z 1. části.

I. skupina

1. VK Prostějov
2. VK UP Olomouc
3. VK KP Brno
4. VK Dukla Liberec
5. TJ Ostrava
6. TJ Sokol Frýdek-Místek

hrací dny: 10., 15., 17., 22., 24. únor, 1., 3., 8., 10., 15. březen

II. skupina

7. PVK Olymp Praha
8. Volejbal Přerov
9. TJ Sokol Šternberk
10. Fénix Brno

hrací dny:  10., 15., 17. únor, 1., 3., 8. březen

Po odehrání 2. části (všech zápasů obou skupin) se 3. části (play-off) zúčastní družstva I. skupiny a dvě nejlépe umístěná družstva z II. skupiny. Družstvu, kterému bude ve II. skupině patřit 3. místo, v tento moment letošní ročník extraligy končí a poslední družstvo II. skupiny čeká baráž.

 

3. část

Zápasy play-off vždy začínají na palubovce družstva lépe umístěného po 2. části systémem doma/venku.

1. kolo play-off na tři vítězná utkání

-          1/8, 2/7, 3/6, 4/5

hrací dny: 17., 20., 22., 24., 27. březen

2. kolo play-off na tři vítězná utkání

-           vítěz z 1. kola s nejlepším umístění po 2. části/vítěz z 1. kola s nejhorším umístěním po 2. části

-          vítěz z 1. kola s druhým nejlepším umístění po 2. části/vítěz z 1. kola s druhým nejhorším umístěním po 2. části

hrací dny: 4., 7., 11., 14., 18. duben

3. kolo play-off

-          finále na tři vítězná utkání – vítězové z 2. kola

hrací dny: 21., 25., 28. duben, 2., 5. květen¨

-          3. místo na dvě vítězná utkání – poražení z 2. kola

hrací dny: 21., 25., 28. duben

 

Poznámka: družstva mají právo si termíny změnit v souladu s platnými předpisy ČVS (tak jako u všech částí soutěže)

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
2018 ME U18 beachvolejbal - Brno

Stréli/Sándor (HUN) – Beneš/Maixner 0:2 (9:21, 12:21), Čierna/Podhradská (SVK) – Tezzele/Svozilová 0:2 (18:21, 14:21), Petrauskaite/Rudkovskaja...

 
2018 FIVB World Tour Finals - Hamburk

Hermannová/Sluková – Humana-Paredes/Pavan (CAN) 0:2 (17:21, 19:21)

 
2018 FIVB World Tour Finals - Hamburk

Hermannová / Sluková – Schneider / Bieneck (GER) 2:1 (20:22, 21:13, 15:12), Hermannová / Sluková – Artacho Del Solar / Clancy (AUS) 2:1 (21:18,...

 
2018 ME U18 beachvolejbal - Brno

Honzovičová / Šulcová – Gusarova / Siakidou (CYP) 2:0 (21:11, 21:13), Brekke / Ringøen (NOR) – Zavadil / Šépka 1:2 (24:26, 21:7, 6:15), Udrih /...

 
Kvalifikace na ME 2019 - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Švédsko 2:3 (25:19, 22:25, 25:15, 20:25, 7:15)

 
Přípravné utkání - ženy - Jablonec nad Nisou

Česká republika - Polsko 1:3 (18,-23,-24,-21)  

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018