13.12.2019

Olomoucké volejbalistky podpoří dobrou věc, v sobotu budou hrát pro děti z CREDA

Dobročinný nádech bude mít sobotní utkání UNIQA volejbalové extraligy žen 2019/20 Olomouce s Duklou Liberec, které nese název – Má to smysl, přijďte fandit! Výtěžek ze vstupného poputuje na konto Základní školy a Střední školy CREDO.

„Myšlenka vznikla před čtyřmi roky. Tehdy jsme si řekli, že bychom chtěli podpořit vybraný dobročinný projekt. Ve spolupráci s Věrou Zukalovou a její organizací Dobrého místa pro život se nám to daří,“ říká předseda klubu Jiří Zemánek.

Olomoucké volejbalistky si na utkání připravily i speciální „Dobrovstupenky“ za stokorunu. Ty bude možné pořídit při vstupu a její držitel je zařazen do bohaté tomboly, která se bude losovat po utkání.

Do ní se zapojily i samotné volejbalistky, když jednou z cen bude vlastnoručně upečený dort. „Jsem moc ráda, že můžeme přispět naším zápasem na dobrou věc. S Veronikou Struškovou obě rády pečeme, tak jsme si říkaly, proč nepřidat do tomboly něco vlastního. Doufám, že výherce potěší a bude mu chutnat,“ říká libero Adéla Stavinohová.

Kromě zmíněné tomboly se budou po utkání dražit i dva originální podepsané dresy. „Věřím, že si oba najdou své majitele,“ doufá Jiří Zemánek.

Cíl mají organizátoři jasný. Zaplnit halu a vybrat co nejvyšší částku. „Finanční příspěvek využijeme na vybavení víceúčelové místnosti pro výuku pohybových aktivit a terapií, která je ve škole velmi potřebná, “ přibližuje ředitelka školy Blanka Vacková.

Zápas začíná od 17 hodin ve Sportovní hale Univerzity Palackého na Lazcích.

 

Autor: Tomáš Příhoda

Krátké zprávyArchiv
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Trenérského kormidla u družstva žen Sokola Frýdek-Místek se nově chopí Leoš Chalupa, asistentkou trenéra zůstává Alexandra Dedková.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Novou posilu získal Sokol Frýdek-Místek z pražského Olympu a tou je zkušená smečařka, popř. univerzálka Romana Staňková.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Po téměř pěti letech oblékne opět dres příbramských Kocourů navrátilec z Českých Budějovic, univerzál Ondřej Lopata.

 
FIVB 1* Lublaň (SLO) 2020

Williams / Olivová – Bianchin / Scampoli (ITA) 1:2 (21:14, 14:21, 15:17)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Více jak tři roky se Andrea Štrbová věnovala beachvolejbalu a jejím cílem byla účast na olympiádě v Tokiu. Zrušení olympiády v tomto roce a mateřství...

 
FIVB 1* Lublaň (SLO) 2020

muži: Pokeršnik / Bošnjak (SLO) – Sedlák / Maňas 2:1 (21:13, 16:21, 15:7), Pfretzschner / Schneider (GER) – Sedlák / Maňas 0:2 (22:24, 14:21), M....

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018