Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
13.1.2020

Základní část UNIQA extraligy žen pokračuje novinkou letošního ročníku

Po odehrání 18. kol UNIQA volejbalové extraligy žen 2019/20 se oproti loňské sezóně zrušila 2. nadstavbová část, kdy byly družstva rozděleny do tří skupin. V letošním ročníku 2019/2020 základní část extraligy pokračuje dalšími devíti koly. Třetí vzájemné zápasy byly určeny na základě umístění po 18. kole dle upravených Bergerových tabulek.

Pořadí týmů po 18. kole základní části:

  1. VK Šelmy Brno
  2. VK UP Olomouc
  3. TJ Ostrava
  4. VK Prostějov
  5. VK Dukla Liberec
  6. PVK Olymp Praha
  7. VK Královo Pole
  8. TJ Sokol Šternberk
  9. TJ Sokol Frýdek-Místek
  10. Volejbal Přerov

Pokračování základní části:

19. kolo – 18. ledna

  • 1/6, 2/9, 3/8, 4/7, 5/10

20. kolo - 25. ledna

  • 6/10, 7/5, 8/4, 9/3, 1/2

21. kolo – 1. února

  • 2/6, 3/1, 4/9, 5/8, 10/7

22. kolo – 15. února

  • 6/7, 8/10, 9/5, 1/4, 2/3

23. kolo – 20. února

  • 3/6, 4/2, 5/1, 10/9, 7/8

24. kolo – 22. února

  • 6/8, 9/7, 1/10, 2/5, 3/4

25. kolo – 29. února

  • 4/6, 5/3, 10/2, 7/1, 8/9

26. kolo – 5. března

  • 6/9, 1/8, 2/7, 3/10, 4/5

27. kolo – 7. března

  • 5/6, 10/4, 7/3, 8/2, 9/1

Poznámka: družstva mají právo si termíny změnit v souladu s platnými předpisy ČVS

Po odehrání základní části (27. kol) je pořadí družstev na 9. a 10. místě konečné, družstvo na 10. místě sestupuje do baráže o extraligu 2020/21. Osm nejlepších týmů postupuje do play-off, které začíná 16. března 2020.

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Reprezentační libero Milan Moník přestupuje z Kladna do týmu loňského nováčka UNIQA extraligy. Další novou tváří Black Volley Beskydy je univerzál...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Po dvou letech působení ve francouzském Nice míří reprezentační smečař Jan Galabov do polského klubu BKS Visla Bydgoszcz.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Polská univerzálka Aleksandra Wanczyk zůstává v české UNIQA extralize, jen se z Ostravy „stěhuje“ do Šternberku.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Juniorský reprezentační nahrávač Matyáš Džavoronok opouští nejen Karlovarsko, ale i českou UNIQA extraligu a vydává se na svou první zahraniční štaci...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Na české extraligové palubovky se po roce stráveném v Polsku vrací běloruská blokařka Katsiaryna Shapaval, v nadcházející sezóně bude působit v dresu...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Bývalý reprezentační smečař Kamil Baranek přestupuje ve Francii z klubu Rennes Volley do Arago de Séte.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018