2.9.2019

Benjamínci chlapci 2007 - Kemp O. Hudečka v Kolíně

Níže naleznete konečný seznam hráčů na Kemp Ondřeje Hudečka Benjamínků 2007 - chlapci, který proběhne v Kolíně ve dnech 6. – 9. září 2019.

Hráči:

Hruška Lukáš Kralupy
Hlaváček Jakub Kralupy
Kratina Michal  Kralupy
Nypl Antonín SK Volejbal Ústí n. L.
Capek Jiří SK Volejbal Ústí n. L.
Nižnik Jakub SK Volejbal Ústí n. L.
Koloušek Vít USK Slavia Plzeň
Svoboda Jakub SK Prosek 
Pastrňák Štěpán SK Prosek 
Brož Štěpán SK Prosek 
Smýkal Artur SK Prosek 
Daníček Josef VK Sport Rychnov n. Kn.
Hejl Aleš  VK Sport Rychnov n. Kn.
Papáček Jan VK Sport Rychnov n. Kn.
Červený Jakub VK Sport Rychnov n. Kn.
Oulík Vojtěch Odolena Voda
Oulík Petr Odolena Voda
Flídr Ondřej Odolena Voda
Winkelhofer Adam Odolena Voda
Mohrmann Lukáš Odolena Voda
Řehák Michal  TJ Slavia HK
Sládek Jiří   Liberec
Veselý Jakub TJ Loko Č. Lípa
Franeta Marco TJ Loko Č. Lípa
Kula Denis TJ Loko Č. Lípa
Veselý Vojta TJ Loko Č. Lípa
Vavroušek Matěj Příbram
Nwagba Miroslav Příbram
Klimeš  Příbram
Havelka Vojtěch Příbram
Dryje Mikoláš  VK Lvi Praha
Šimek Marek  VK Lvi Praha
Kroupa Jakub  VK Lvi Praha
Kubát Petr  VK Lvi Praha
Skolka Tomáš VK Č. Budějovice
Dubský Adam VK Č. Budějovice
Gláser Martin VK Č. Budějovice
Jauker Jan VK Č.Budějovice
Unger Adam VK Č. Budějovice
Šotola Tomáš SKV Kolín
Pošík Jakub SKV Kolín
Dufek Michal SKV Kolín
Smetana Jan VSK Č. Krumlov
Vališ Tomáš VSK Č. Krumlov
Skála Martin Orion praha
Zedníček Mikuláš V. Meziříčí
Prudek Pavel V. Meziříčí
Benda Marek Č. Budějovice
Janatka Jan Liberec

Trenéři:

Zach Jiří ČVS
Moravčík Jan ČVS
Svoboda Jan ČVS
Haník Zdeněk ČVS
Hudeček Ondřej Karlovy Vary
Malina Filip Praha
Vodičková Monika Odolena Voda
Koloušková Karolína  Plzeň
Jakovcová Barbora Praha
Žaba Ondřej Meziříčí
Správka Aleš Liberec
Pošík Kolín

 

Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže ČVS – chlapci

Krátké zprávyArchiv
Sleva na vstupenky na OH kvalifikaci mužů v Berlíně

Do 30. 11. 2019 je možno zakoupit zlevněné vstupenky na OH kvalifikaci mužů, která bude 5. - 10. 1. 2020 v Berlíně za účasti naší reprezentace mužů....

 
FIVB 4* Chetumal (MEX) 2019

Perušič / Schweiner – Crabb Tr. / Bourne (USA) 0:2 (18:21, 12:21), Perušič / Schweiner – Aye / Gauthier-Rat (FRA) 2:1 (16:21, 21:19, 15:12)

 
FIVB 4* Chetumal (MEX) 2019

ženy: Kubíčková / Kvapilová – Amaranta / Lobato (ESP) 1:2 (21:18, 32:34, 12:15), Talita / Taiana Lima (BRA) – Kubíčková / Kvapilová 2:0 (21:17,...

 
FIVB 4* Chetumal (MEX) 2019

muži: Perušič / Schweiner – Bykanov / Likholetov (RUS) 2:1 (23:21, 19:21, 15:9), ženy: Bieneck / Schneider (GER) – Kubíčková / Kvapilová 1:2...

 
Český pohár 2019/20 ženy - čtvrtfinále

VK UP Olomouc – TJ Sokol Šternberk 3:2 (25:18, 22:25, 25:11, 23:25, 15:12)

 
CEV Challenge Cup 2019/2020 - předkolo

VK ČEZ Karlovarsko – Vardar Skopje (MKD) 3:0 (25:11, 25:20, 25:19)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018