1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Nové Veselí bude od 30. června do 3. července 2020 místem dalšího kempu Nadějí dívek 2008. Stejně jako na minulém kempu v Brandýse nad Labem i zde bude pokračovat spolupráce s reprezentací kadetek.
Mužíková Eva | Lokomotiva Plzeň |
Šebellová Šárka | PVK Olymp Praha |
Plíhalová Simona | Varnsdorf |
Nováčková Nikola | Varnsdorf |
Opočenská Ema | Kolín |
Hořčičková Leona | Kolín |
Málková Agáta | Kolín |
Knížáková Nikola | Kolín |
Zahradníková Bára | Volejbal Ústí nad Labem |
Plívová Justýna | Volejbal Ústí nad Labem |
Tóthová Eliška | Volejbal Ústí nad Labem |
Tóthová Tereza | Volejbal Ústí nad Labem |
Linhartová Ivana | Volejbal Turnov |
Nela Dufková | Napajedla |
Hrivnáková Bára | VK KP Brno |
Krobauerová Nicol | VK KP Brno |
Běhůnková Barbora | Kometa Praha |
Jalová Karolína | Kometa Praha |
Toušková Adriana | PVK Olymp Praha |
Mitáčová Jana | hlavní trenér, vedoucí družstva |
Fabikovičová Lenka | asistent trenéra |
Králíková Magda | asistent trenéra |
Mitáč Stanislav | trenér |
Nerud David | kondiční trenér |
+ trenéři: | |
Bednář Luboš | |
Frýdl Pavel |
Autor: Jiří Carba
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)
Perušič / Schweiner – Brouwer / Meeuwsen (NED) 2:1 (18:21, 21:17, 15:12)
dívky finále: Česko – Polsko 2:1 (10:15, 15:13, 15:7) semifinále: Česko – Turecko 2 2:1 (15:4, 13:15, 15:8) chlapci finále: Česko – Polsko...
dívky: Gruzie 1 – Česko 0:2 (6:15, 8:15), Česko – Rumunsko 2:0 (15:8, 15:5) chlapci: Turecko 2 – Česko 1:2 (10:15, 15:9, 8:15)
chlapci: Česko – Gruzie 2 2:0 (15:12, 15:12), Česko – Bulharsko 2:0 (15:13, 15:13) dívky: Česko – Polsko 2:1 (15:10, 12:15, 16:14), Česko –...