Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
9.5.2019

Benjamínci chlapci 2007 - Kemp O. Hudečka v Kolíně

Vážení sportovní přátelé, zasílám konečný seznam hráčů pozvaných na Kemp Ondřeje Hudečka Benjamínků 2007 - chlapci do Kolína ve dnech 16. - 19. května 2019 a těším se na účast.

Seznam hráčů:

Kratina Michal Kralupy
Hlaváček Jakub Kralupy
Adámek Václav SK Volejbal Ústí n. L.
Nypl Antonín SK Volejbal Ústí n. L.
Capek Jiří SK Volejbal Ústí n. L.
Nižnik Jakub SK Volejbal Ústí n. L.
Koloušek Vít USK Slavia Plzeň
Svoboda Jakub SK Prosek 
Pastrňák Štěpán SK Prosek 
Brož Štěpán SK Prosek 
Smýkal Artur SK Prosek 
Daníček Josef VK Sport Rychnov nad Kněžnou
Hejl Aleš VK Sport Rychnov nad Kněžnou
Papáček Jan VK Sport Rychnov nad Kněžnou
Červený Jakub VK Sport Rychnov nad Kněžnou
Oulík Vojtěch Odolena Voda
Oulík Petr Odolena Voda
Flídr Ondřej Odolena Voda
Winkelhofer Adam Odolena Voda
Mohrmann Lukáš Odolena Voda
Řehák Michal  TJ Slavia HK
Tatyrek Tomáš Dansport
Veselý Jakub TJ Loko Č. Lípa
Franeta Marco TJ Loko Č. Lípa
Kula Denis TJ Loko Č. Lípa
Veselý Vojta TJ Loko Č. Lípa
Vavroušek Matěj Příbram
Nwagba Miroslav Příbram
Dvořák Filip Příbram
Havelka Vojtěch Příbram
Dryje Mikoláš  VK Lvi Praha
Šimůnek Marek  VK Lvi Praha
Kroupa Kuba  VK Lvi Praha
Kubát Petr  VK Lvi Praha
Skolka Tomáš VK Č.Budějovice
Dubský Adam VK Č.Budějovice
Gláser Martin VK Č.Budějovice
Jauker Jan VK Č.Budějovice
Unger Adam VK Č.Budějovice
Šotola Tomáš SKV Kolín
Pošík Jakub SKV Kolín
Prášek Ondřej SKV Kolín
Dufek Michal SKV Kolín
Smetana Jan VSK Č. Krumlov
Vališ Tomáš VSK Č. Krumlov
Skála Martin Orion praha
Zedníček Mikuláš V.Meziříčí
Prudek Pavel V.Meziříčí

 

Přílohy: pozvánka, souhlas                  

Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže ČVS - chlapci

Krátké zprávyArchiv
FIVB 4* Espinho (POR) 2019

ženy: Hermannová / Sluková – Liliana / Elsa (ESP) 0:2 (19:21, 18:21) Hermannová / Sluková – Suzuki / Nagata (JPN) 2:0 (21:14, 21:9) muži...

 
2019 CEV ME U17 Sofie (BUL)

Česká republika – Polsko 0:3 (21:25, 20:25, 22:25)

 
2019 FIVB MS U21 - Bahrajn

Rusko – Česká republika 3:1 (25:22, 18:25, 25:21, 25:13)

 
2019 CEV ME U17 Sofie (BUL)

Portugalsko – Česká republika 1:3 (30:32, 25:21, 17:25, 16:25)

 
2019 CEV ME U17 Sofie (BUL)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:20, 23:25, 25:23, 20:25, 12:15)

 
2019 CEV ME U17 Sofie (BUL)

Řecko – Česká republika 1:3 (25:18, 18:25, 15:25, 20:25)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018