Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
4.6.2019

Benjamínci chlapci 2007 - Kemp P. Zapletala v Kojetíně

Níže naleznete aktualizovaný seznam hráčů přihlášených na Kemp Petra Zapletala Benjamínků 2007 - chlapci do Kojetína ve dnech 9. – 12. června 2019.

Seznam hráčů:

Jan Doležal SK Volejbal Brno z.s.
Ondřej Zicha SK Volejbal Brno z.s.
Otevřel František  SK Volejbal Brno z.s.
Uherek Šimon SK Volejbal Brno z.s.
Dobeš Radim  VK Valašské Meziříčí
Komínek Jakub Blue V.Ostrava
Mohyla Ondřej Blue V.Ostrava
Donát Jiří  VK Znojmo
Knebl David  VK Znojmo
Ochrana Ladislav Tesla Brno
Jansa Filip  TJ Svitavy
Volgyi Matěj TJ Svitavy
Fiala Matěj  VAM Olomouc
Kolář Vilém VAM Olomouc
Dušek Jakub VAM Olomouc
Orsava Hynek  SK Kojetín
Hybner Lukáš  SK Kojetín
Jančík Lukáš  SK Kojetín
Židlík Martin  SK Kojetín
Kapounek Lukáš  SK Kojetín
Pokorný David SK Kojetín
Tříska Matyáš SK Kojetín
Frýdl Pavel  SK Kojetín
Havlíček Max  SK Kojetín
Malčík Erik  SK Kojetín
Beniš Ondřej Green Volley Beskydy
Vančura Adam Green Volley Beskydy
Nikel Jakub Red Volley Frýdlant
Pustějovský Aleš Red Volley Frýdlant
Babáček Aleš Tesla Brno
Krupka Martin Tesla Brno
Skoupý Ondřej Tesla Brno
Rozsypal Šimon  VK Znojmo
Štěpán David  VK Znojmo

 

Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže ČVS - chlapci

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Česká republika – Švédsko 3:0 (25:11, 25:20, 25:20)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Finsko – Česká republika 2:3 (25:18, 25:27, 15:25, 25:21, 13:15)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Slovensko - Česká republika 1:3 (21:25, 25:22, 17:25, 26:28)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Ukrajina - Česká republika 3:0 (25:20, 25:20, 25:13)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018