Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
24.11.2018

Benjamínci - chlapci 2007 - Mikulov

Od 29. 11. - 2. 12. 2018 proběhne v Mikulově pilotní kemp projektu Benjamínků - chlapců ročníku 2007. Níže naleznete jmenný seznam všech účastníků.

Hráči:

Adam Ošmera SK Kojetín
Hynek Orsava SK Kojetín
Martin Židlík SK Kojetín
Brož Štěpán SK Prosek 
Smýkal Artur SK Prosek 
Svoboda Jakub SK Prosek 
Beniš Ondřej Green Volley Beskydy
Ondračka Adam Green Volley Beskydy
Vančura Adam Green Volley Beskydy
Gláser Martin VK Č.Budějovice
Dubský Adam VK Č.Budějovice
Skolka Tomáš VK Č.Budějovice
Prášek Ondřej SKV Kolín
Dufek Michal SKV Kolín
Šotola Tomáš SKV Kolín
Mikoláš Dryje VK Lvi Praha
Kuba Kroupa VK Lvi Praha
Šimek František VK Lvi Praha
Radim Dobeš VK Valašské Meziříčí
Josef Daníček VK Sp. Rychnov
Tobiáš Vydra TJ Lokomotiva Břeclav
Ondřej Zicha SK Volejbal Brno z.s.
Jan Doležal SK Volejbal Brno z.s.
Lukáš Goláň SK Volejbal Brno z.s.

 

Trenéři:

Svoboda Jan ČVS - trenéři
Zach Jiří ČVS - trenéři
Podola Radek Beskydy
Haník Zdeněk ČVS - trenéři
Moravčík Jan ČVS - trenéři
Malina Filip Lvi Praha
Fabikovičová Lenka Břeclav - ČVS
Nosálková Šárka  Beskydy 
Bednář Jan Brno
Zapletalová Jarmila Kojetín
Hybner Igor Kojetín
Nášel Antonín Kojetín
Daněk Pavel Kojetín
Daníček Josef Rychnov
Vejdělek Daniel Kolín
Zemanová Alice V. Meziříčí

 

Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže - chlapci

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Česká republika – Švédsko 3:0 (25:11, 25:20, 25:20)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Finsko – Česká republika 2:3 (25:18, 25:27, 15:25, 25:21, 13:15)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Slovensko - Česká republika 1:3 (21:25, 25:22, 17:25, 26:28)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Ukrajina - Česká republika 3:0 (25:20, 25:20, 25:13)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018