8.11.2018

IX. Programová konference mládeže

Vážení sportovní přátelé, posílám témata na IX. PKM v Kolíně 14. - 15. 12. 2018 navržená úsekem mládeže a předsedou RM M. Provazníkem. Očekávám, že i z pléna, tedy od trenérů, přijdou ještě další návrhy na témata na IX. PKM. Očekávám také, že přijdou připomínky a upřesnění k navrženým tématům. V příloze zasílám přihlášku, jejíž součástí je, ke kterým tématům se chcete vyjádřit, popřípadě návrhy na další náměty na IX. PKM v Kolíně.

 

Témata:

I. Všeobecná – pro dívčí i chlapeckou složku

1. Úprava přestupního řádu – přednášející M. Provazník

2. Upravená koncepce mládeže (Naděje, Benjamínci, Lvi) – svazoví trenéři

3. Dotační systém ČVS – způsob jak se realizují platby

4. Organizace a financování Českého poháru z hlediska dotačního programu „Můj klub“ (počet turnajů, výše vkladů, placení rozhodčích)

 

II. Specifika dívek a chlapců

Chlapecká složka:

  1. Informace o RD mládeže
  2. Problematika soutěží – kadeti a Český pohár (tři roky v kadetech)

Dívčí složka:

  1. Věkové kategorie
  2. Informace o RD mládeže
  3. Problematika soutěží mládeže

 

Přílohy: jednací řád,   přihláška

 

Jiří Zach - Svazový trenér mládeže ČVS – chlapci

Jan Svoboda - Svazový trenér mládeže ČVS - chlapci

Stanislav Mitáč - Svazový trenér mládeže – dívky

Jana Mitáčová  - Svazová trenérka mládeže - dívky

 

Autor: Jiří Zach

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 2018/19 ženy - 3. kolo

PVK Olymp Praha – TJ Ostrava 3:1 (25:13, 25:21, 21:25, 25:20),první utkání 3:2, postupuje Olymp, VK Brno – VK Prostějov 1:3 (26:28, 26:24, 16:25,...

 
Challenge Cup 2018/2019 ženy

VK Dukla Liberec – PSVBG Salzburg (AUT) 3:0 (25:23, 25:16, 25:21), první zápas 2:3 - postupuje Liberec

 
Pohár CEV 2018/2019 muži

Kladno volejbal cz – Montana Volley (BUL) 3:0 (26:24, 25:21, 25:22), první zápas 3:0 - postupuje Kladno

 
Challenge Cup 2018/2019 ženy

PVSBG Salzburg (AUT) – VK Dukla Liberec 3:2 (17:25, 25:22, 23:25, 25:23, 15:10)

 
Pohár CEV 2018/2019 muži

Montana Volley (BUL) – Kladno volejbal cz 0:3 (18:25, 24:26, 19:25)

 
Champions League 2018/19 - los základních skupin

MUŽI skupina A: Zenit Kazaň (RUS), Halkbank Ankara (TUR), Knack Roeselare (BEL), vítěz Paok Thessaloniki (GRE)/United Volleys Frankfurt...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018