Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
2.5.2019

Mistrovství ČR kadetů 2019 v Brně začíná

Osm kadetských týmů bude v Brně bojovat od čtvrtka 2. května do neděle 5. května 2019 o titul mistrů ČR. Týmy jsou rozděleny do dvou skupin, z nichž první dva z každé skupiny postoupí do bojů o medaile, zbylé týmy budou hrát o konečné umístění.

Skupina A (Botanická 70)

Skupina B (Kounicova 686/22)

čtvrtek 2. 5. 2019 čtvrtek 2. 5. 2019
15:00 VK Příbram – SK Volejbal Kolín 15:00 VK Ostrava – TJ Slavia Hradec Králové
17:00 VK Lvi Praha – VK Dukla Liberec 17:00 TJ Spartak Velké Meziříčí – SK Volejbal Brno
pátek 3. 5. 2019 pátek 3. 5. 2019
10:00 SK Volejbal Kolín – VK Dukla Liberec 10:00 TJ Slavia Hradec Králové – SK Volejbal Brno
12:00 VK Příbram – VK Lvi Praha 12:00 VK Ostrava – TJ Spartak Velké Meziříčí
16:00 VK Lvi Praha – SK Volejbal Kolín 16:00 TJ Spartak Velké Meziříčí – TJ Slavia Hr. Králové
18:00 VK Dukla Liberec – VK Příbram 18:00 SK Volejbal Brno – VK Ostrava

 

sobota 4. 5. 2019 (Kounicova)

10:00 o umístění (čtvrtý ze skupiny B/třetí ze skupiny A)

12:00 o umístění (čtvrtý ze skupiny A/třetí ze skupiny B)

14:00 semifinále (vítěz skupiny A/druhý ze skupiny B)

16:00 semifinále (druhý ze skupiny A/vítěz skupiny B)

neděle 5. 5. 2019 (Kounicova)

9:00 o 7. místo (poražení zápasů čtvrtý ze skupiny B/třetí ze skupiny A - čtvrtý ze skupiny A/třetí ze skupiny B)

11:00 o 5. místo (vítězové zápasů čtvrtý ze skupiny B/třetí ze skupiny A - čtvrtý ze skupiny A/třetí ze skupiny B)

13:00 o 3. místo

15:00 finále

 

Výsledky najdete na VISu, plakát ZDE

Zápasy skupiny B, všechny sobotní zápasy a nedělní zápasy o 5. a 7. místo můžete sledovat ZDE, o 3. místo a finále na TVcom

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

 
Přátelské utkání – muži – Jablonec nad Nisou

Česká republika – Slovensko 3:1 (22:25, 25:15, 25:22, 25:21), dodatečný set 15:17

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Polsko 2:3 (15:25, 25:12, 26:24, 20:25, 12:15)

 
2019 CEV ME beachvolejbal - Moskva

Perušič / Schweiner – Ermacora / Pristauz (AUT) 0:2 (21:23, 18:21)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018