Mládež
23. 6. 2017
Junioři - Mistrovství světa U21 | Brno, České Budějovice
Reprezentace
7. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Peru
Beach
8. 7. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Staré Město
Reprezentace
14. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Portoriko
Reprezentace
21. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Kanada
Reprezentace
28. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Final Four Turnaj Česká republika, Ostrava
Beach
5. 8. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Praha Hamr
Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán
30.5.2016

Mladí minivolejbalisté HAVLBALLu dobyli hrad Lipnici

V sobotu 28.5.2016 vyvrcholila soutěž 2 a 6 HAVLBALL 2015/2016 finálovými turnaji a závěrečnou exhibicí nejlepších dvojic jednotlivých kategorií minivolejbalu na různých místech v Lipnici nad Sázavou. Turnaj se konal pod záštitou předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pana Jana Hamáčka a poslankyně paní Jany Fischerové.

Turnaj 6 HAVLBALL se konal v rekreačním areálu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, kde mladé volejbalisky a volejbalisté našli velmi krásné prostředí a zázemí pro vyvrcholení celého ročníku. Turnaj se hrál ve dvou skupinách a následně o umístění. Finálové utkání zároveň rozhodlo o vítězi celého ročníku. Celkovými vítězkami soutěže 6 HAVLBALL 2015/2016 se staly hráčky TJ Jiskra Havlíčkův Brod „dívky B“.

Turnaj 2 HAVLBALL se konal na místním fotbalovém stadionu, kde se na 14 hřištích odehrálo 372 utkání. Celkem se představilo 165 dětí a všichni předváděli skvělé a obětavé výkony. Celkovými vítězkami soutěže 2 HAVLBALL2015/2016 se staly:

- žlutý minivolejbal - Rozálie Málková (TJ Sokol Bezděkov)

- oranžový minivolejbal - Zuzana Kopicová a Linda Sýkorová (TJ Jiskra Humpolec)

- modrý minivolejbal – Denisa Švecová a Amálie Málková (TJ Sokol Bezděkov)

Turnaj 2 HAVLBALL následně vyvrcholil závěrečnou exhibicí nejlepších 4 dvojic celého ročníku na vybudovaném kurtu na nádvoří hradu Lipnice. Exhibici sledovali poslankyně paní Jana Fischerová, starosta obce Lipnice nad Sázavou pan Leoš Bláha, člen SR ČVS Zdeněk Meitner, bývalý reprezentant Peter Pláteník a mnoho dalších osobností. Všechny děti a rodiče vytvořili krásnou a bouřlivou atmosféru, ve které si všichni účastnici exhibice hru velmi užívali.

Na připraveném kurtu se postupně vystřídali tito hráči a hráčky:

žlutý minivolejbal:

- Rozálie Málková a Zuzana Hudíková (TJ Sokol Bezděkov)

- Agáta Vodičková a Anežka Zajíčková (TJ Sokol Štoky)

- Julie Medková, Gabriela Zezuláková (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

- Kateřina Moravcová a Kateřina Krulišová (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

oranžový minivolejbal:

- Zuzana Kopicová a Linda Sýkorová (TJ Jiskra Humpolec)

- Sára Fironová a Valerie Karlíková (TJ Sokol Štoky)

- Kristýna Vlachová a Anežka Kučírková (TJ Sokol Havlíčkův Brod)

- Kateřina Bendová a Karolína Havelková (TJ Sokol Štoky)

modrý minivolejbal:

- Denisa Švecová a Amálie Málková (TJ Sokol Bezděkov)

- Michaela Danihelová a Alice Vavrochová (DDM Světlá n S.)

- Vendula Pešková a Klára Hejtmánková (TJ CHS Chotěboř)

- Antonín Koubek a Dominik Med (TJ Sokol Štoky)

Po exhibici, kterou bohužel zkrátil déšť, proběhlo v sále Thunovského paláce slavnostní vyhlášení výsledků a ukončení celé sezony soutěží 2 a 6 HAVLBALL. Každý účastník si odnesl z vyhlášení účastnickou medaili, tričko s logem finálového turnaje a tašku s dárky od společností BONAVITA, spol. s. r.o. a Moravia Lacto, a.s.

Turnaje se uskutečnily díky podpoře následujících partnerů:

Hlavní partner : BONAVITA, spol. s. r.o.

Další partneři :

POSLANECKÁ SNĚMOVNA PARLAMENTU ČR

OBEC LIPNICE NAD SÁZAVOU

STÁTNÍ HRAD LIPNICE

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV

MĚSTO SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU

ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ

KRAJSKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ VYSOČINA

OKRESNÍ VOLEJBALOVÝ SVAZ HAVLÍČKŮV BROD

PWB s.r.o.

OK PARTS s.r.o.

PARTNERS s.r.o.

MORAVIA LACTO, a.s.

KAVÁRNA SLUNÍČKO CHOTĚBOŘ

NATE – NÁPOJOVÁ TECHNIKA a.s.

AR-KOVO, s.r.o.

MONTERO - ČESKÝ ZNAČKOVÝ NÁBYTEK

INTERLIGNUM a.s.

Dále děkujeme za pomoc: M. Hanzlíkovi, K. Zvolánkovi, J. Hanzlíkovi, J. Hrochovi, V. Práškovi, J. Lickovi, J. Lickovi ml. a všem dalším, kteří jakkoliv pomáhali s organizací (rozhodčí, občerstveni, atd.)

Konečné pořadí finálového turnaje 6 HAVLBALL 2015/2016 :

  1. TJ Jiskra Havlíčkův Brod „dívky B“
  2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod „dívky A“
  3. ZŠ Přibyslav
  4. TJ Sokol Štoky
  5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod „chlapci“
  6. TJ Sokol Bezděkov

Konečné pořadí finálového turnaje – žlutý minivolejbal:

1.

Eliška Vopálenská

Tereza Vopálenská

 

2.

Rozálie Málková

Eliška Marková

 

3.

Andrea Vopálenská

Klára Slabá

 

4.

Martin Šotola

Petr Šotola

 

5.

Martin Hudík

Zuzana Hudíková

 

6.

Aneta Koutková

Lenka Juřičková

 

7.

Agáta Vodičková

Anežka Zajíčková

 

8.

Kateřina Krčilová

Nela Nacházelová

 

9.

Sabina Kolářová

Sára Šnajdrová

 

10.

Nikola Sobotková

Zuzana Vlková

 

11.

Lucie Sobková

Karolína Heřmánková

 

12.

Kateřina Moravcová

Kateřina Krulišová

 

13.

Lucie Sýkorová

Simona Kubátová

 

14.

Julie Medková

Barbora Žáková

 

15.

Terezie Wienerová

Vojtěch Wiener

 

16.

Elena Žáková

Beáta Krátká

 

17.

Matyáš Kober

Jan Wassebauer

 

18.

Čestmír Břoušek

Marie Dáňová

 

19.

Jakub Neubauer

Pavel Zajíček

 

20.

Ema Kavříková

Andrea Kavříková

Rostislav Mašek

21.

Gabriela Zezuláková

Petra Zajíčková

 

22.

Patrik Lhotský

Karolína Kožichová

 

23.

Agáta Maříková

Kateřina Körberová

 

24.

Daniela Havelková

Viktorie Machálková

 

25.

Nikola Dvořáková

 

 

26.

Adéla Wienerová

Agáta Cáhová

 

27.

Vanda Dvořáková

Lucie Literová

 

28.

Anežka Kalinová

Eliška Bínová

 

29.

Klára Kučerová

Johana Stejskalová

 

30.

Lukáš Palán

Jaromír Petr

 

31.

Šimon Marek

Adam Brůna

 

32.

Matyáš Záhorský

Dominik Mašek

Zdeněk Mandl

33.

Johana Šromová

Hassan El-Hady

 

Konečné pořadí finálového turnaje – oranžový minivolejbal:

1.

Jana Papežová

Nela Chalupová

 

2.

Kateřina Juřičková

Denisa Machálková

 

3.

Ema Pátková

Tereza Svobodová

 

4.

Zuzana Kopicová

Linda Sýkorová

 

5.

Kristýna Hrochová

Zuzana Papežová

 

6.

Jan Jelínek

František Vodička

 

7.

Adéla Chaloupková

Amelie Ždimerová

 

8.

Kateřina Bendová

Karolína Havelková

 

9.

Jan Doležal

David Hemerka

 

10.

Andrea Čeledová

Daniela Dvořanová

 

11.

Anežka Kučírková

Ester Šnajdrová

 

12.

Barbora Jansíková

Jana Bláhová

 

13.

Lenka Dvořáková

Samuel Kračmar

Martin Dvořák

14.

Kristýna Hůlová

Amélie Laňková

 

15.

Dominika Kopicová

Natálie Janečková

 

16.

Tadeáš Dvořák

Lukáš Zajíček

 

17.

Sára Fironová

Valerie Karlíková

 

18.

Gabriela Šidláková

Petra Matějková

 

19.

Lucie Krovová

Andrea Kocourková

 

20.

Nela Kubátová

Kristýna Vlachová

 

21.

Wanda Mazancová

Adeliny Mynaříková

 

22.

Michaela Medková

Natálie Krajíčková

 

23.

Eva Prchalová

Alžběta Kaňová

Vojtěch Doležal

24.

Markéta Nová

Jitka Cásková

 

25.

Andrea Lesáková

Aneta Musílková

 

26.

Adam Zajíček

Vojtěch Šrom

Anna Šlapková

Konečné pořadí finálového turnaje – modrý minivolejbal:

1.

Alice Vavrochová

Michaela Danihelová

 

2.

Amálie Málková

Denisa Švecová

 

3.

Vendula Pešková

Klára Hejtmánková

 

4.

Viktorie Karlíková

Tereza Břoušková

 

5.

Antonín Koutek

Dominik Med

 

6.

Pavlína Jelínková

Linda Konczová

 

7.

Zuzana Holfeuerová

Lucie Klasová

 

8.

Martin Bulant

Marcel Křišťál

 

9.

Vendula Lesáková

Nela Břízová

 

10.

Nikola Tvrdá

Vendula Fišerová

 

11.

Anežka Břízová

Kristýna Picková

 

12.

Tereza Dibelková

Nela Matějková

 

13.

Michal Matýsek

Richard Bořil

 

14.

Adéla Kraumanová

Anežka Matulová

 

15.

Sára Kračmarová

Lucie Kračmarová

 

16.

Adéla Boháčová

Kristýna Kvačková

 

17.

Barbora Dáňová

Magdalena Vodičková

 

18.

Klára Holoubková

Andrea Rezková

 

19.

Gabriela Phamová

Nikola Daňková

Klára Raidlová

20.

Monika Remarová

Tereza Dudáková

 

21.

Klára Vojtěchová

Monika Mrkvičková

 

 

Autor: Martin Hudík, Michal Mezera  

Krátké zprávyArchiv
MS U21: Průběžné výsledky - 2. hrací den

Kanada - Maroko 3:0 (23, 16, 23), Ukrajina - Írán 2:3 (-19, -21, 23, 20, -13), Japonsko - Egypt 3:1 (17, -17, 26, 23), USA - Kuba 0:3 (-20, -19,...

 
MS U21: Průběžné výsledky - 1. hrací den

Argentina - Ukrajina 3:0 (21, 16, 20), Polsko - Maroko 3:0 (9, 15, 15), Rusko - Kuba 3:0 (30, 17, 14), Čína - Japonsko 3:1 (25:21, 25:23, 22:25,...

 
Česko ve druhém utkání WL nestačilo na Koreu

Česko - Jižní Korea 0:3 (18:25, 25:27, 21:25).

 
Cool Cup Praha - Zítkovy sady a TJ ABC Braník

Program druhého letošního Cool Cupu naleznete: ZDE

 
Přihláška na turnaj - Dolany nad Vltavou

Informace a přihláška na turnaj v Dolanech nad Vltavou – Středočeský kraj, okres Mělník - ZDE.

 
Česko ve třetím utkání v Koreji prohrálo se Slovinskem

Česko - Slovinsko 1:3 (19:25, 21:25, 25:23, 16:25).

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015