Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
11.12.2018

Program IX. PKM v Kolíně – 14.12. až 15.12.2018

Program IX. PKM v Kolíně – 14. až 15. 12. 2018

Pátek 14. 12. 2018

  1. 16.30 až 17.00 – prezentace účastníků, organizační náležitosti (ubytování, strava)
  • Ubytování Zimní stadion Kolín
  • Stravování – snídaně - Zimní stadion Kolín, večeře v místě konání konference
  • Místo konference: CEROP Kolín, Sokolská 1095, Kolín
  1. 17.00 Zahájení konference – Michal Provazník
  2. 17.00 – 19.00 hod projednání všeobecných témat
  3. 19.00 až 20.00 hod – večeře
  4. 20.00 až 22.00 hod – rozdělení na dívčí a chlapeckou složku

Sobota 15. 12. 2018:

  1. 9.00 - 10.00 informace  o jednání v sekcích
  2. 10.00 až  11.30 tvorba usnesení IX. PKM
  3. 11.30 - usnesení
  4. 12.00 - oběd       .

Témata:

  1. Všeobecná – pro dívčí i chlapeckou složku

1. Úprava přestupního řádu – přednášející M. Provazník

2. upravená koncepce mládeže (Naděje, Benjamínci, Lvi ) – svazoví trenéři

3. Dotační systém ČVS – způsob jak se realizují platby

4. Organizace a financování Českého poháru z hlediska dotačního programu „Můj klub“ (počet turnajů, výše vkladů, placení rozhodčích)

  1. II. Specifika dívek a chlapců

Chlapecká složka

1. Informace o RD mládeže

2. Problematika soutěží – kadeti a Český pohár (tři roky v kadetech)

Dívčí složka:

1. Věkové kategorie

2. Informace o RD mládeže

3. Problematika soutěží mládeže

Seznam přihlášených: ZDE

 

Autor: Jiří Zach - Svazový trenér mládeže ČVS – chlapci

Jan Svoboda
Svazový trenér mládeže ČVS - chlapci

Stanislav Mitáč
Svazový trenér mládeže – dívky

Jan Mitáčová
Svazová trenérka mládeže - dívky

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Česká republika – Švédsko 3:0 (25:11, 25:20, 25:20)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Finsko – Česká republika 2:3 (25:18, 25:27, 15:25, 25:21, 13:15)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Slovensko - Česká republika 1:3 (21:25, 25:22, 17:25, 26:28)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Ukrajina - Česká republika 3:0 (25:20, 25:20, 25:13)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018