Rozpis 4. ročníku Republikové soutěže mladšího žactva.
1. Termíny:
2. Vedoucí soutěže chlapců:
Vedoucí soutěže dívek:
Veškerou korespondenci zasílejte na adresu organizačních pracovníků příslušné soutěže.
3. Organizační pracovníci :
Veškerou korespondenci zasílejte na adresu organizačních pracovníků příslušné soutěže.
4. Přihlášky - ZDE: Nejpozději do 10. března 2017 elektronicky organizačnímu pracovníkovi soutěže. Zároveň sdělte, zda máte zájem uspořádat skupinu regionálního kola.
5. Účastníci:
Regionální kola: Všechna přihlášená družstva mladšího žactva rozdělená do skupin.
Republikové finále: 16 družstev postupujících z regionálních kol.
6. Úhrada nákladů:
Regionální kola: Přihlášená družstva uhradí pořadateli vklad ve výši 1 000 Kč
Republikové finále: ČVS poskytne každému pořadateli na technické zabezpečení dotaci ve výši 15 000 Kč.
Postupující družstva uhradí pořadateli vklad ve výši 1 000 Kč.
7. Předpis: Hraje se dle platných sportovně technických předpisů – čl. 2 SŘV.
8. Startují: Chlapci narození po 1. 1. 2003 a mladší. Dívky narozené po 1. 7. 2003 a mladší.
9. Podmínky účasti:
10. Hrací systém :
Regionální kola:
Republikové finále:
11. Postupy:
12. Pořadatelé:
Mladší žákyně
Mladší žáci
13. Výsledky: Pořadatelé regionálních a republikových kol jsou povinni průběžně zadávat výsledky utkání do VISu.
14. Rozhodčí:
15. Námitky: Jejich podání se řídí čl. 29 a 32 SŘV.
16. Ceny: ČVS zajišťuje diplomy pro všechna družstva a nejlepší hráčky/hráče.
Vítězové 3. ročníku:
Autoři: MUDr. Petr Juda, Mgr. Rudolf Malý a Mgr. Michal Mezera
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)