1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Vážení sportovní přátelé, do 20. 6. 2018 je možno se přihlásit do dotačního systému Sportovních středisek ČVS (dále jen SpS) a dotačního systému Sportovních center mládeže (dále jen SCM).
SpS jsou určena pro žákovské oddíly, které splňují Smluvní a bodované požadavky ČVS. Je to tedy systém otevřený všem oddílům ochotných splnit Smluvní a bodované požadavky ČVS.
SCM jsou určena pro juniorské oddíly, které splňují Smluvní a bodované požadavky ČVS a zároveň splňují základní podmínku, že hrají jak EX kadetů (kadetek), EX juniorů (juniorek).
Veškeré informace lze najít na webu ČVS nebo je možné vznést dotaz u svazových trenérů mládeže: chlapci Jiří Zach – j.zach@cvf.cz, dívky Stanislav Mitáč - mitac@cvf.cz.
Přihlášky je nutno poslat elektronicky a zároveň fyzicky poštou.
Přílohy:
Přihláška SpS - chlapci, dívky
Přihláška SCM – chlapci, dívky
Smluvní a bodované požadavky SpS a SCM
Autor: Jiří Zach
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)
Perušič / Schweiner – Brouwer / Meeuwsen (NED) 2:1 (18:21, 21:17, 15:12)
dívky finále: Česko – Polsko 2:1 (10:15, 15:13, 15:7) semifinále: Česko – Turecko 2 2:1 (15:4, 13:15, 15:8) chlapci finále: Česko – Polsko...
dívky: Gruzie 1 – Česko 0:2 (6:15, 8:15), Česko – Rumunsko 2:0 (15:8, 15:5) chlapci: Turecko 2 – Česko 1:2 (10:15, 15:9, 8:15)
chlapci: Česko – Gruzie 2 2:0 (15:12, 15:12), Česko – Bulharsko 2:0 (15:13, 15:13) dívky: Česko – Polsko 2:1 (15:10, 12:15, 16:14), Česko –...