Reprezentace
25. 5. 2019
Ženy - Golden European League : SWE - CZE
Reprezentace
26. 5. 2019
Muži - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
8.5.2019

Zpráva o Republikovém finále mladších žáků

Závěrečný turnaj uspořádala ve dnech 3. - 5. 5. 2019 Slavia Hradec Králové. Výsledky jednotlivých utkání jsou uvedeny ve VISu. V turnaji zvítězilo družstvo VK Euro Sitex Příbram z.s. před VK Dukla Liberec a  VK Lvi Praha z.s. Medaile a diplomy nejlepším družstvům a hráčům předával Jaroslav Linhart, koordinátor mládeže Mgr. Jiří Zach a místopředseda Správní rady Jiří Popelka.

 

Individuální ocenění:

nejlepší nahrávač: Svoboda Matouš – VK Dukla Liberec

nejlépe útočící hráč: Bartoš Tomáš - VK Pegas Znojmo-Přímětice

nejlépe blokující hráč: Brichta Tomáš - VK České Budějovice

nejlépe podávající hráč: Sobotka Jakub - VK Příbram

nejlépe přihrávající hráč: Bryknar David  - VK Dukla Liberec, Tláskal Aleš – TJ Slavia Hradec Králové

nejvíc bodující hráč: Ureš Ondřej - VK Příbram  

osobnost turnaje: Lenert Vlasta - TJ Slavia Liberec

 

Pořadí družstev v turnaji:

1. místo VK Euro Sitex Příbram

2. místo VK Dukla Liberec

3. místo VK Lvi Praha z.s.

4. VK České Budějovice

5. VK Pegas Znojmo-Přímětice

6. SKV Ústí n.L.

7. Red Volley Frýdlant n.O.

8. SKV Brno

9. Blue Volley Ostrava

10. Slavia Hradec Králové

11. TJ Slavia Liberec

12. VK Jirkov-Ervěnice

13. TJ Spartak Velké Meziříčí

14. SK Kojetín

15. SKV Kolín

16. Volejbalová Akademie Nový Bor            

 

Autor: Jaroslav Linhart

Krátké zprávyArchiv
CEV U17 ME 2019 - rozlosování

Mistrovství Evropy U17, které proběhne od 13. - 21. července 2019 v Sofii bylo rozlosováno. Češi 03/04 rozehrají skupinu II s týmem Ruska, následovat...

 
CEV Champions League 2019 - superfinále

muži: Zenit Kazaň (RUS) – Cucine Lube Civitanova (ITA) 1:3 (25:16, 15:25, 12:25, 19:25) ženy: Igor Gorgonzola Novara (ITA) – Imoco Volley...

 
FIVB 4* Itapema (BRA) 2019

Mol, A. / Sørum, C. (NOR) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:18, 21:16), Samoilovs / Smedins (LAT) – Perušič / Schweiner 1:2 (21:18, 13:21,...

 
Anketa „O nejlepší volejbalisty České republiky v soutěžním období 2018/2019“

Nejlepšími volejbalisty roku se stali Jan Hadrava a Michaela Mlejnková

 
Přátelské utkání - muži - Brno

17.5. 2019 Česká republika – Austrálie 3:1 (27:25, 25:18, 30:28, 20:25)

 
Přátelské utkání - muži - Brno

16. 5. 2019 Česká republika - Austrálie 1:3 (27:25, 19:25, 19:25, 22:25) Sestavy ČR: Janouch J., Bartoš A., Sobotka V., Sedláček O., Galabov J.,...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018