Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
8.5.2019

Zpráva o Republikovém finále mladších žáků

Závěrečný turnaj uspořádala ve dnech 3. - 5. 5. 2019 Slavia Hradec Králové. Výsledky jednotlivých utkání jsou uvedeny ve VISu. V turnaji zvítězilo družstvo VK Euro Sitex Příbram z.s. před VK Dukla Liberec a  VK Lvi Praha z.s. Medaile a diplomy nejlepším družstvům a hráčům předával Jaroslav Linhart, koordinátor mládeže Mgr. Jiří Zach a místopředseda Správní rady Jiří Popelka.

 

Individuální ocenění:

nejlepší nahrávač: Svoboda Matouš – VK Dukla Liberec

nejlépe útočící hráč: Bartoš Tomáš - VK Pegas Znojmo-Přímětice

nejlépe blokující hráč: Brichta Tomáš - VK České Budějovice

nejlépe podávající hráč: Sobotka Jakub - VK Příbram

nejlépe přihrávající hráč: Bryknar David  - VK Dukla Liberec, Tláskal Aleš – TJ Slavia Hradec Králové

nejvíc bodující hráč: Ureš Ondřej - VK Příbram  

osobnost turnaje: Lenert Vlasta - TJ Slavia Liberec

 

Pořadí družstev v turnaji:

1. místo VK Euro Sitex Příbram

2. místo VK Dukla Liberec

3. místo VK Lvi Praha z.s.

4. VK České Budějovice

5. VK Pegas Znojmo-Přímětice

6. SKV Ústí n.L.

7. Red Volley Frýdlant n.O.

8. SKV Brno

9. Blue Volley Ostrava

10. Slavia Hradec Králové

11. TJ Slavia Liberec

12. VK Jirkov-Ervěnice

13. TJ Spartak Velké Meziříčí

14. SK Kojetín

15. SKV Kolín

16. Volejbalová Akademie Nový Bor            

 

Autor: Jaroslav Linhart

Krátké zprávyArchiv
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

 
Přátelské utkání – muži – Jablonec nad Nisou

Česká republika – Slovensko 3:1 (22:25, 25:15, 25:22, 25:21), dodatečný set 15:17

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Polsko 2:3 (15:25, 25:12, 26:24, 20:25, 12:15)

 
2019 CEV ME beachvolejbal - Moskva

Perušič / Schweiner – Ermacora / Pristauz (AUT) 0:2 (21:23, 18:21)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018