1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Příprava reprezentačního družstva juniorů na domácí ME U20 pokračuje. Po třídenním odpočinku čeká šestnáctku nominovaných hráčů od 15. – 19. července 2020 další VT v Chocni.
Kopecký Tomáš | VK Ostrava | N |
Rosenbaum Daniel | VK Příbram | N |
Toman Matyáš | Volejbal Brno | N |
Mikulenka Jiří | Kladno volejbal cz | U |
Čeketa Lukáš | Volejbal Brno | U |
Lank Matouš | SKV Ústí nad Labem | U |
Baláž Radek | VK Karlovarsko | B |
Špulák Petr | VK Lvi Praha | B |
Kristián Tomáš | VK Ostrava | B |
Staněk Lubomír | VK Dukla Liberec | B |
Drahoňovský Matouš | VK Dukla Liberec | S |
Unzeitig Ondřej | VK Ostrava | S |
Vodička Jan | VK Lvi Praha | S |
Ureš Filip | VK Příbram | S |
Toman Ladislav | VK Lvi Praha | L |
Benko Daniel | Brno | L |
Obdržálek Přemysl | hlavní trenér |
Klár Petr | asistent trenéra |
Žaba Ondřej | asistent trenéra |
Sezemský Petr | statistik |
MUDr. Juda Petr | lékař |
Červenka Daniel | fyzioterapeut |
Bednář Vladimír | vedoucí družstva |
Autor: Jiří Carba
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)