1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Stále ve stejném složení pokračuje reprezentační družstvo juniorů v přípravě na domácí evropský šampionát U20. Tentokrát hlavní trenér Přemysl Obdržálek svolal své svěřence od 6. – 8. srpna 2020 do Žehuně.
Kopecký Tomáš | VK Ostrava | N |
Rosenbaum Daniel | VK Příbram | N |
Toman Matyáš | Volejbal Brno | N |
Mikulenka Jiří | Kladno volejbal cz | U |
Čeketa Lukáš | Volejbal Brno | U |
Lank Matouš | SKV Ústí nad Labem | U |
Baláž Radek | VK Karlovarsko | B |
Špulák Petr | VK Lvi Praha | B |
Kristián Tomáš | VK Ostrava | B |
Staněk Lubomír | VK Dukla Liberec | B |
Drahoňovský Matouš | VK Dukla Liberec | S |
Unzeitig Ondřej | VK Ostrava | S |
Vodička Jan | VK Lvi Praha | S |
Ureš Filip | VK Příbram | S |
Toman Ladislav | VK Lvi Praha | L |
Benko Daniel | Brno | L |
Obdržálek Přemysl | hlavní trenér |
Klár Petr | asistent trenéra |
Žaba Ondřej | asistent trenéra |
Sezemský Petr | statistik |
MUDr. Juda Petr | lékař |
Červenka Daniel | fyzioterapeut |
Bednář Vladimír | vedoucí družstva |
Autor: Jiří Carba
Raupelyte / Paulikiene (LTU) – Hermannová / Štochlová 2:0
finále: Oliva / Kurka – Buytrago / Varga (PHI) 2:1 (16:21, 21:16, 15:13) semifinále: Mermer / Sacit (TUR) – Oliva / Kurka 0:2 (20:22, 17:21)
muži: SKV Ústí nad Labem – TJ Sokol Dobřichovice 1:3 (25:21, 5:25, 24:26, 21:25) stav série 0:1 ženy: TJ Sokol Šternberk – VK Madeta České...
chlapci – Đakovica (KOS): Česko – Kosovo 3:0 (25:11, 25:17, 25:16) dívky - Vrnjačka Banja (SRB): Severní Makedonie – Česko 0:3 (16:25, 16:25,...
Challenge – Guadalajara (MEX): Kotnik / Lovsin (SLO) – Hermannová / Štochlová 2:1 (10:21, 21:16, 15:12) Futures – Nuvali(PHI): Liepa /...
Challenge – Guadalajara (MEX): Liliana / Paula (ESP) – Hermannová / Štochlová 2:1 (9:21, 21:13, 15:6) Futures - Nuvali (PHI): Gottsu / Shoji...