1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Po vítězství na turnaji MEVZA, které našemu družstvu zajistilo přímý postup na 2019 CEV ME U17, pokračuje v Mikulově od 24. – 26. února 2019 další příprava RD Lvíčat 2003/2004. VT bude sloužit k prověření dalších adeptů reprezentace na ME v Bulharsku.
Richter Mikuláš | Č. Budějovice | B |
Šotola Petr | Kolín | B |
Zelenka Ondřej | Č. Budějovice | B |
Juřica Vítek | Č. Krumlov | B |
Toth Lucas | Č. Budějovice | B |
Pelikán Jakub | Havířov | U |
Fabikovič Daniel | Břeclav | S |
Závodský Aleš | Ostrava | S |
Vanini Jan | V. Meziříčí | S |
Vodička Josef | Odolena Voda | S |
Sýkora Vojtěch | Příbram | S |
Hoang Trumg Hieu | Kolín | N |
Roman Ondřej | Beskydy | N |
Brož Vojtěch | Ústí nad Labem | U |
Schwarz Samuel | Č. Krumlov | B |
Benda Jiří | Blue Ostrava | S |
Tartanov Martin | Lvi Praha | N |
Struška Richard | Znojmo | L |
Kříž Filip | Lvi Praha | B |
Zach Jiří | hlavní trenér |
Pelikán Ivan | asistent trenéra |
Šotola Miroslav | asistent trenéra |
Moravčík Jan | manažer družstva |
Bendová Bára | fyzioterapeut |
Pozvánka ZDE
Autor: Jiří Carba
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)