1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Reprezentační družstvo chlapců 03/04 se sejde k dalšímu VT od 21. – 24. listopadu 2019 v Kolíně. V neděli 24. listopadu pak sehrají v Nymburce svěřenci Jana Svobody dva zápasy 1. ligy mužů – od 10 hodin s Benátkami nad Jizerou, od 14 hodin s Libercem „B“.
Bryknar Šimon | D. Liberec | N |
Hoang Trumg Hieu | Kolín | N |
Tartanov Martin | Praha | N |
Richter Mikuláš | Č. Budějovice | B |
Šotola Petr | Kolín | B |
Klajmon Jakub | Brno | B |
Bukáček Tomáš | Brno | B |
Fabikovič Daniel | Blue Ostrava | S |
Závodský Aleš | VK Ostrava | S |
Benda Jiří | Blue Ostrava | S |
Stieber Rudolf | Kolín | S |
Jirásek Jan | Brno | S |
Kollátor David | Praha | U |
Pelikán Jakub | VK Ostrava | U |
Černoch Kryštof | Nový Jičín | L |
Šálek Matěj | Příbram | L |
Svoboda Jan | hlavní trenér |
Pelikán Ivan | asistent trenéra |
Šotola Miroslav | asistent trenéra |
Smolka Ondřej | statistik |
Sedlák Martin | masér |
Wrona Jakub | fyzioterapeut |
Malčík Tomáš | vedoucí družstva |
Autor: Jiří Carba
Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 0:2 (16:21, 17:21)
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)