1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Reprezentační družstvo kadetů čeká od 21. – 26. června 2020 další VT v Kolíně, kterým svěřenci Jana Svobody zakončí první přípravný blok na ME U18.
Bryknar Šimon | Liberec | N |
Hoang Trumg Hieu | Kolín | N |
Roman Ondřej | Green Beskydy | N |
Tesař Tomáš | Brno | N |
Šotola Petr | Kolín | B |
Klajmon Jakub | Brno | B |
Bukáček Tomáš | Brno | B |
Tóth Lukas | České Budějovice | B |
Richter Mikuláš | České Budějovice | B |
Zelenka Ondřej | České Budějovice | S |
Ureš Jakub | Příbram | S |
Jirásek Jan | Brno | S |
Závodský Aleš | VK Ostrava | S |
Fabikovič Daniel | Blue Ostrava | S |
Benda Jiří | Blue Ostrava | S |
Demar Jonáš | Praha | S |
Leština Josef | České Budějovice | S |
Pelikán Jakub | VK Ostrava | U |
Kollátor David | Praha | U |
Struška Richard | Blue Ostrava | L |
Šálek Matěj | Příbram | L |
Svoboda Jan | hlavní trenér |
Pelikán Ivan | asistent trenéra |
Šotola Miroslav | asistent trenéra |
Malčík Tomáš | asistent trenéra |
Kubát David | masér |
Bednář Vladimír | vedoucí družstva |
Autor: Jiří Carba
muži: TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) stav série 2:2 ženy: VK Madeta České Budějovice – TJ Sokol Šternberk...
Perušič / Schweiner – Diaz / Alayo (CUB) 0:2 (19:21, 18:21)
TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 26:28) stav série 2:1
Perušič / Schweiner – George / Andre (BRA) 0:2 (11:21, 8:11) - skreč, Perušič / Schweiner – Bryl / Łosiak (POL) 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...