30.1.2018

Pozvánka na VT lvíčat 03/04 do Mikulova

Ve dnech 11. - 14. února 2018 se uskuteční v Mikulově další VT lvíčat chlapci 2003/2004. Pozvánku od svazového trenéra chlapců Jiřího Zacha obdrželi hráči:

Pozvánka ZDE

Pozvaní hráči:

Fabikovič Daniel Břeclav N,S
Roman Ondřej GV Beskydy N
Černoch Kryštof Nový Jičín N
Bryknar Šimon D. Liberec N
Vomáčka Ondřej Prosek N
Pelikán Jakub Havířov N,U
Richter Mikuláš Č. Budějovice B
Zelenka Ondřej  Č. Budějovice B
Juřica Vítek  Č. Krumlov S
Toth Lukáš Č. Budějovice S
Šotola Petr Kolín B,S
Klajmon Jakub Znojmo B
Bukáček Tomáš Brno S
Jirásek Jan  Lanškroun B
Stieber Rud. Kolín U
Tartanov Martin ČZU Praha S,N
Mičulka Jan Nový Jičín B,S
Benda Jiří Blue Ostrava S
Havlásek Tomáš Nový Jičín B
Ureš Jakub  Příbram  S
Sýkora Vojtěch Příbram  S
Závodský Aleš Ostrava S
Pazour Jiří  Česká Lípa  S
Beránek Petr D. Liberec S
Veselý Lukáš  D. Liberec B
Kollátor David Hr.Králové B
Šálek Matěj Příbram  L
Struška Richard Břeclav L
Roubal Jiří  Lanškroun S
Knebl Robert Znojmo L
Vodička Josef  Od. Voda S
Vanini Jan V. Meziříčí S
Smolák Bedřich Lanškroun N
Schwarz Samuel  Č. Krumlov B
Kříž Filip ČZU  B
Hoang Trumg Hieu Kolín N
Petřvalský Alex Zlín S
Bláha Tomáš  Příbram  B
Hulínský Ondřej Česká Lípa  S

Trenéři:

Zach Jiří
Moravčík Jan
Pelikán Ivan
Šotola Miroslav
Svoboda Jan

 

Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže - chlapci

Krátké zprávyArchiv
Registrační místo v Brně uzavřeno !!!

Z důvodu čerpání řádné dovolené je registrační místo v Brně od 26. 2. 2018 do 10. 3. 2018. V případě nutnosti se obracejte na p. Házu v Praze.  

 
M-ČR 2017/18 ve snow volejbale

Finále muži: Kufa R. / Kufa D. - Pála / Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy: Dostálová / Knoblochová - Bendíková / Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

 
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – OrPo Orivesi 3:1 (25:15, 15:25, 25:21, 25:19), první zápas 3:0, postupuje Ostrava

 
Pohár CEV 2017/18 ženy

VK Královo Pole Brno – Uralochka-NTMK Ekaterinburg 1:3 (10:25, 28:26, 20:25, 16:25), první zápas 0:3, postupuje Jekatěrinburg

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015