1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
V Kolíně od 16. - 18. června 2019 proběhne již druhý VT chlapců 05/06. Níže naleznete aktualizovaný seznam hráčů.
Valko Dan | TJ Kralupy |
Ardan Yulian | TJ EME Mělník |
Hodan Filip | SK Klatovy |
Vondráček Voj. | Kolín |
Joza Filip | Lanškroun |
Bartoš Tomáš | VK Znojmo - Přím. |
Kop Adam | Odolena Voda |
Ruperez Gabriel | VK Lvi Praha |
Ureš Ondřej | VK Příbram |
Svoboda Matouš | Dukla Liberec |
Svoboda Štěpán | Dukla Liberec |
Bryknar David | Dukla Liberec |
Kubánek Jan | BVO Ostrava |
Melichar Lukáš | Odolena Voda |
Raška Adam | VK Příbram |
Ječmínek Jan | SK Kolín |
Novák Jaromír | Brno |
Chovanec Lukáš | Happy Opava |
Midloch Ondřej | Happy Opava |
Hradil Jakub | Green v. Ostr. |
Fuksa Ondřej | Kometa Prah |
Klimeš Antonín | SK Břeclav |
Švaříček Zdeněk | Znojmo |
Konečný Lukáš | SK Brno |
Pokorný Matyáš | SK Brno |
Milichovský Tadeáš | Tesla Brno |
Vodička Tomáš | Liberec |
Pavlok Adam | Kralupy |
Pařenica Adam | Brno |
Pilař Martin | Hradec Králové |
Zach Jiří |
Bednář Jan |
Moravčík Jan |
Malina Filip |
Hodan |
Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže ČVS - chlapci
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)