U17 LVÍČATA | |||
Č. | Termín | Místo konání | Poznámka |
1 | 7.-11.1. | Mikulov | VT, nominace ZRUŠENO |
2 | 13.-20.2. | Bielsko-Biala (POL) | VT, nominace |
3 | 2.-10.3. | Maribor (SLO) | VT, nominace 5.3. Slovinsko - Česká republika 0:4 6.3. Slovinsko - Česká republika 2:3 9.3. Rakousko - Česká republika 0:4 |
4 | 12.-14.3. | Zadar (CRO) | MEVZA 1. kolo kv. ME U17, nominace foto 12.3. Česká republika - Izrael 3:0 (17,17,18) 12.3. Česká republika - Maďarsko 3:0 (15,17,16) 13.3. Rakousko - Čerská republika 3:0 (23,20,20) 13.3. semifinále Slovinsko - Česká republika 3:1 (-21,25,18,23) 14.3. 3-4 Česká republika - Chorvatsko 3:0 (17,13,17) INFO účast na 2. kole kv. ME U17 |
5 | 18.-22.4. | Kutná Hora | VT, nominace |
6 | 25.-28.4. | Kutná Hora | VT, nominace |
7 | 30.4.-5.5. | Kutná Hora | VT, nominace |
8 | 5.-9.5. | Kutná Hora (CZE) | 2. kolo kv. ME U17 sk. A - BEL, CZE, GEU (covid-19), NED, nominace 8.5. Česká republika - Nizozemsko 3:0 (15,15,12) INFO 9.5. Česká republika - Belgie 0:3 (-25,-21,-20) INFO 2. místo ve skupině A, RD ČR postupuje na ME U17 2021 jako nejlepší tým z druhých míst ze skupin (s Rakouskem) INFO |
9 | 3.-6.6. | Kolín | VT, nominace |
10 | 10.-13.6. | Kolín | VT, nominace |
11 | 14.-16.6. | Krakov (POL) | PU, nominace 15.6. Polsko - Česká republika 1:3 16.6. Polsko - Česká republika 0:3 |
12 | 23.-27.6. | Kolín | VT, nominace |
13 | 30.6.-7.7. | Kolín, Mikulov | VT, nominace |
14 | 10.-18.7. |
Tirana (ALB) |
2021 ME U17 sk.II, nominace 10.7. Bulharsko - Česká republika 2:3 (23,-23,21,-22,-14) INFO 11.7. Česká republika - Srbsko 0:3 (-21,-20,-18) INFO 12.7. Itálie - Česká republika 3:1 (-23,12,19,23) INFO 14.7. Česká republika - Polsko 1:3 (18,-23,-20,-15) INFO 15.7. Rakousko - Česká republika 0:3 (-20,-16,-28) INFO 5. místo ve skupině |
15 | 2.-5.9. | Mikulov | VT, nominace |
U18 KADETI | |||
16 | 23.-26.9. | Mikulov | VT, nominace |
17 | 14.-17.10. | Mikulov | VT, 2-M-D, nominace 17.10. SCM-ČVS-KTI - Šlapanice 3:1 (19,-24,17,20) 17.10. SCM-ČVS-KTI - Nový Jičín 1:3 (23,-18,-14,-19) |
18 | 27.-31.10. | Mikulov | VT, 2-M-D, nominace 31.10. SCM-ČVS-KTI - Valašské Meziříčí 3:0 (15,18,22) 31.10. SCM-ČVS-KTI - Palkovice 3:1 (-17,19,20,25) |
19 | 11.-14.11. | Mikulov | VT, 2-M-D, nominace 14.11. SCM-ČVS-KTI - Kojetín 3:0 (20,17,19) |
20 | 25.-28.11. | Mikulov | VT, 2-M-D, nominace 28.11. SCM-ČVS-KTI - Holubice 0:3 (-24,-22,-17) |
21 | 2-5.12. | Mikulov | VT, nominace |
22 | 8.-12.12. | Kutná Hora | VT, 2-M-D, nominace 12.12. SCM-ČVS-KTI - Blue Ostrava 0:3 (-22,-18,-16) |
23 | 17.-21.12. | Kutná Hora | VT, nominace |
23 | 27.-30.12. | Ostrava | MT, nominace, EX-JRI Kojetín, Nový Jičín, VK Ostrava, Green Frýdek-Místek a Jastrebzie z Polska 1. místo 27.12. Morávka - SCM-ČVS-KTI 2:3 (20,23,-24,-24,-9) |
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)