1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Níže naleznete aktuální seznam nominovaných Lvíčat chlapců 05/06 na VT od 28. - 31. května 2020 v Kolíně.
Hilšer Martin | Kojetín | N |
Vondrášek Vojtěch | SK Kolín | N |
Vítamvás Adam | Znojmo | N |
Krejčíček Jakub | BV Ostrava | N |
Chromec Lukáš | Olomouc | N |
Staněk Lukáš | VK Valašské Meziříčí | N, U |
Demar Petr | Olomouc | B |
Šimůnek Vojtěch | Lvi Praha | B |
Bednařík Matyáš | Zlín | B |
Rous Adam | Brno | B |
Pastrňák Matěj | SK Prosek | S |
Vybíral Vojtěch | VK Valašské Meziříčí | S |
Hager Michal | Olomouc | S |
Westphal David | Olomouc | S |
Řehoř Tobiáš | Letovice | S |
Pitner Vojtěch | VK České Budějovice | S |
Bartoš Tomáš | Znojmo | S |
Obdržálek David | Zlín | U, S |
Brichta Tomáš | České Budějovice | U |
Chromý Lukáš | VK České Budějovice | S |
Jetmar Jakub | BV Ostrava | U |
Zach Jiří |
Moravčík Jan |
Malina Filip |
Žaba Štěpán |
Ančincová Kateřina |
Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže - chlapci
finále: Oliva / Kurka – Buytrago / Varga (PHI) 2:1 (16:21, 21:16, 15:13) semifinále: Mermer / Sacit (TUR) – Oliva / Kurka 0:2 (20:22, 17:21)
muži: SKV Ústí nad Labem – TJ Sokol Dobřichovice 1:3 (25:21, 5:25, 24:26, 21:25) stav série 0:1 ženy: TJ Sokol Šternberk – VK Madeta České...
chlapci – Đakovica (KOS): Česko – Kosovo 3:0 (25:11, 25:17, 25:16) dívky - Vrnjačka Banja (SRB): Severní Makedonie – Česko 0:3 (16:25, 16:25,...
Challenge – Guadalajara (MEX): Kotnik / Lovsin (SLO) – Hermannová / Štochlová 2:1 (10:21, 21:16, 15:12) Futures – Nuvali(PHI): Liepa /...
Challenge – Guadalajara (MEX): Liliana / Paula (ESP) – Hermannová / Štochlová 2:1 (9:21, 21:13, 15:6) Futures - Nuvali (PHI): Gottsu / Shoji...
dívky - Vrnjačka Banja (SRB): Česko – Srbsko 2:3 (25:17, 22:25, 22:25, 25:23, 10:15) chlapci – Đakovica (KOS): Česko – Dánsko 3:0 (25:22,...