Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
4.1.2019

Nominace dívek 04/05 - MEVZA U16

Hlavní trenérka družstva Lvíčat 04/05 Jana Mitáčová oznámila dvanáctku dívek pro turnaj MEVZA od 9. - 13. ledna 2019, který je zároveň první kvalifikací na ME U16. Příprava družstva začne 6. ledna v Uherském Hradišti, odkud se tým přesune do slovenského Púchova, kde 9. ledna začne samotný turnaj zápasy ve skupinách. Naše družstvo čeká ve skupině B tým Chorvatska, Slovinska a Izraele.

Nominované hráčky:

Veronika Kudrlová N BVC Chodov
Barbora Klánová S BVC Chodov
Kateřina Pelikánová N VK KP Brno
Eliška Výtisková N, U TJ Ostrava 
Tereza Havlová S VK Karlovy Vary
Kateřina Zapfová U BVC Chodov
Antonie Kelnárová B PVK Olymp Praha
Marie Rožnovjáková B VSC Zlín 
Kateřina Hlaváčková B VK Kralupy nad Vltavou
Zuzana Kamasová S Sl.Slávia Uherské Hradiště
Eva Svobodová S, U Volejbal Plzeň
Adéla Mitáčová L PVK Olymp Praha

Realizační tým:

Jana Mitáčová hlavní trenér
Jiří Kudrle asistent trenéra 
Magda Králíková asistent trenéra
Michaela Pachmannová masér/fyzioterapeut
Petra Van Gorp manažer družstva

 

Zápasy českého týmu v základní skupině B (všechny od 17:30 hodin):

  9. 1. 2019 Izrael – Česká republika

10. 1. 2019 Česká republika – Chorvatsko

11. 1. 2019 Česká republika - Slovinsko

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Česká republika – Švédsko 3:0 (25:11, 25:20, 25:20)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Finsko – Česká republika 2:3 (25:18, 25:27, 15:25, 25:21, 13:15)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Slovensko - Česká republika 1:3 (21:25, 25:22, 17:25, 26:28)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Ukrajina - Česká republika 3:0 (25:20, 25:20, 25:13)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018