Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
4.6.2018

Nominace na VT Lvíčat dívek 04/05 - Mikulov

Pod vedením hlavní trenérky Jany Mitáčové se od 7. - 10. června uskuteční v Mikulově druhý sraz nově se tvořícího družstva Lvíčat. Dvaadvacítku nominovaných tvoří tyto dívky:

 

Jana Dvořáková Volejbal Slavia Hradec Králové
Nela Vodáková Volejbal Slavia Hradec Králové
Dana Moudrá VK KP Brno
Kateřina Pelikánová VK KP Brno
Aneta Kučerová VK KP Brno
Tereza Kučerová VK KP Brno
Lucie Šimoníková TJ Slovácká Slávia U.Hradiště
Zuzana Kamasová TJ Slovácká Slávia U.Hradiště
Eliška Podrazilová PVK Olymp Praha
Adéla Mitáčová PVK Olymp Praha
Veronika Kudrlová BVC Chodov
Aneta Trollerová BVC Chodov
Barbora Klánová BVC Chodov
Eliška Výtisková VK TJ Ostrava
Marie Rožnovjáková VSC Zlín
Kateřina Hlaváčková Vol.Kralupy nad Vltavou
Jana Havlíková VK České Budějovice
Tereza Havlová VK Karlovy Vary
Adéla Jarošová VK Karlovy Vary
Petra Koudelková SK Hlincovka
Viktorie Heinová 15.ZŠ Plzeň
Barbora Filipová Zruč nad Sázavou

 

Realizační tým:

Jana Mitáčová hlavní trenér
Stanislav Mitáč asistent trenéra
Jiří Kudrle asistent trenéra
Michaela Pachmannová fyzioterapeut

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

finále: Bělorusko – Turecko 0:3 (16:25, 21:25, 19:25), o 3. místo: Nizozemsko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:16, 25:16), semifinále: Nizozemsko –...

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

finále: Česká republika - Chorvatsko 3:1 (18:25, 25:15, 25:22, 25:22), o 3. místo: Bělorusko - Španělsko 3:0 (26:24, 25:17, 25:18)

 
2019 MS U21 beachvolejbal - Udon Thani (THA)

Na MS U21 obsadila dvojice Martina Maixnerová / Karin Žolnerčíková 9. místo.

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League - ženy semifinále

Česká republika - Bělorusko 3:1 (25:16, 25:15, 23:25, 26:24), Chorvatsko - Španělsko 3:1 (25:21, 25:22, 23:25, 25:20)  

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018