Hlavní trenér RD 04/05 Luboš Bednář nominoval hráčky na 17. VT, který se uskuteční ve dnech 20. - 25. listopadu 2019 ve Sportcentrum Brandýs nad Labem. Náplní srazu bude herní příprava, v rámci které družstvo odehraje dva zápasy extraligy juniorek (22. 11. Olymp Praha, 24. 11. BVC Chodov). Bude pokračovat i kondiční práce s Davidem Nerudem a kompenzační cvičení pod dohledem Michaely Pachmanové. V trénincích bude kladen důraz na blokování a součinnost obrany na síti a v poli s přechodem do protiútoku, ale i na servis a přihrávku.
Eliška Výtisková | TJ Ostrava | N |
Kateřina Pelikánová | VK KP Brno | N |
Bára Abendroth | TJ Sokol Šternberk | N |
Monika Brancuská | TJ Sokol Pardubice | B |
Jana Dvořáková | Slávia Hradec Králové | B |
Zuzana Žáková | VK Dukla Liberec | B |
Marie Rožnovjáková | VK KP Brno | U |
Elen Jedličková | TJ Ostrava | U |
Kateřina Zapfová | BVC Chodov | U |
Barbora Filipová | PVK Olymp Praha | U |
Antonie Kelnárová | PVK Olymp Praha | S |
Simona Marešová | VK Prostějov | S |
Zuzana Kamasová | VK KP Brno | S |
Tereza Havlová | BVC Chodov | S |
Viktorie Dvořáková | TJ Dukla Liberec | S |
Klára Ambrůzová | TJ Sokol Šternberk | L |
Adéla Mitáčová | PVK Olymp Praha | L |
Andrea Píchalová | VK Prostějov | L |
Luboš Bednář | hlavní trenér |
Magda Králíková | asistent trenéra |
Jana Mitáčová | asistent trenéra |
David Nerud | kondiční trenér |
Michaela Pachmanová | fyzioterapeut/masér |
Autor: Jana Mitáčová
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)