Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
11.11.2019

Nominace RD dívek 04/05 - Brandýs nad Labem

Hlavní trenér RD 04/05 Luboš Bednář nominoval hráčky na 17. VT, který se uskuteční ve dnech 20. - 25. listopadu 2019 ve Sportcentrum Brandýs nad Labem. Náplní srazu bude herní příprava, v rámci které družstvo odehraje dva zápasy extraligy juniorek (22. 11. Olymp Praha, 24. 11. BVC Chodov). Bude pokračovat i kondiční práce s Davidem Nerudem a kompenzační cvičení pod dohledem Michaely Pachmanové. V trénincích bude kladen důraz na blokování a součinnost obrany na síti a v poli s přechodem do protiútoku, ale i na servis a přihrávku.  

Nominované hráčky:

Eliška Výtisková TJ Ostrava  N
Kateřina Pelikánová VK KP Brno N
Bára Abendroth TJ Sokol Šternberk N
Monika Brancuská TJ Sokol Pardubice B
Jana Dvořáková Slávia Hradec Králové B
Zuzana Žáková VK Dukla Liberec B
Marie Rožnovjáková VK KP Brno U
Elen Jedličková TJ Ostrava U
Kateřina Zapfová BVC Chodov U
Barbora Filipová PVK Olymp Praha U
Antonie Kelnárová PVK Olymp Praha  S
Simona Marešová VK Prostějov S
Zuzana Kamasová VK KP Brno S
Tereza Havlová BVC Chodov S
Viktorie Dvořáková TJ Dukla Liberec S
Klára Ambrůzová TJ Sokol Šternberk L
Adéla Mitáčová PVK Olymp Praha L
Andrea Píchalová VK Prostějov L

Realizační tým:

Luboš Bednář hlavní trenér
Magda Králíková asistent trenéra
Jana Mitáčová asistent trenéra
David Nerud kondiční trenér
Michaela Pachmanová fyzioterapeut/masér

 

Autor: Jana Mitáčová

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 1* - beachvolejbal

Muži – Poděbrady finále: Sedlák / Maňas – Šépka / Semerád 2:0 (21:17, 21:19) o 3. místo: M. Pihera / Šotola – V. Beneš / Havlín 2:0 (21:17,...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Královo Pole Brno hlásí novou posilu, z portugalského týmu Leixoes SC přichází americká smečařka Cassie Baird.

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič / Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa / Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek / Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková / Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová / Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková / Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018